Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Stylová pergola zkrášlí vaši zahradu

Léto a prázdniny jsou v plném proudu a vy stále přemýšlíte, jak zkrášlit vaši zahradu a zpříjemnit dětem letní prázdniny?
Skvělým a vhodným řešením je si nechat zhotovit zahradní pergolu, kterou budete moci využívat za každého počasí.

Kvalitní hliníková pergola zaručí velmi dlouhou životnost a stálost

Právě teď je nejkrásnější období v roce. Nastane čas letních prázdnin, posezení a grilování s přáteli. Nejvyšší čas zamyslet se nad zdokonalením zahrádky a pořídit si kvalitní pergolu za super cenu.

Moderní hliníkové přístřešky

Vybíráte pro svou zahradu moderní hliníkový přístřešek, který bude kvalitně proveden a bude mu odpovídat rozumná cena? Zvolte pro výrobu moderního přístřešku společnost Alcentrum s.r.o..

Luxusní provedení hliníkové pergoly – provedení Deluxe

Blíží se nám dlouho očekávané léto a vy už se těšíte na pohodové posezení s přáteli na terase a společné grilování. Ale obáváte se prudkých slunečních paprsků nebo nečekané dešťové přeháňky?

Dárkový poukaz pod stromeček – kvalitní hliníková pergola

Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy si stále lámete hlavu, jak potěšit vaše blízké něčím praktickým a hodnotným? Skvělým dárkem bude pod vánočním stromkem dárkový poukaz na kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum .

Zahradní pergola si zaslouží kvalitu

Blíží se dlouho očekávané léto a vy už přemýšlíte, jak si zdokonalit svoji zahrádku. Pořiďte si místo, kde se budete cítit báječně. Místo pro relaxaci. Pro posezení s přáteli a společné grilování.

Hliníkové konstrukce k zakrytí terasy

Chcete-li ochránit vaši terasu před nepřízní podzimního a zimního počasí, pak ji rozhodně zastřešte! Jaký ale zvolit materiál k zastřešení?
Ideální variantou je hliníková konstrukce, která nejen ochrání vaši terasu, ale vydrží mnoho let.

Přístřešky z hliníkových profilů od českého výrobce

Rozhodli jste se pro stavbu přístřešku na své zahradě, teď ale přijde to nejdůležitější, a to výběr materiálu a firmy, která přístřešek zhotoví.

Verandy z hliníkových profilů

Obytný prostor u domu chce spousta lidí i nadále rozšiřovat. Otázkou ale zůstává, jak s rozšířením naložit.

Mrkněte na realizace hliníkových pergol – přístřešek si zamilujete

Rozhodujete se, zda si na letošní a mnoho dalších grilovacích sezón pořídíte zastřešení vaší terasy, ale nejste si jistí, jakou konkrétně? Mrkněte na naše realizace a rozhodněte se v pohodlí domova.

Bezúdržbové zastřešení terasy - kvalitní hliníková pergola

Již od pradávna se člověk uchyluje před slunečními paprsky do stínu. Vždy se lidé snažili schovat před nepřízní počasí, ať už pomocí dřevěné stříšky, altánu nebo jiné konstrukce, která prodloužila dům a poskytla úkryt před nepřízní počasí.