Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníkové pergoly ve vysoké kvalitě

pergolabila1Už se také vidíte v příjemném koutu své zahrady, ale počasí stále nepřeje? Ještě nějakou dobu nám potrvá zimní počasí, ale už nyní se můžete zamýšlet, jak svou zahradu zvelebit a připravit ji na sezónu.

Pořiďte netradiční dárek pod stromeček – hliníkovou pergolu

greenline02Už jen pár týdnů a máme tu opět ten krásný čas, na který se každý z nás celý rok těšíme. Období Vánoc je kouzelné a v každém z nás to vyvolává báječné vzpomínky.

Kvalitně zhotovené hliníkové pergoly od 20 385 korun

2Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní hliníkové pergoly, které se dají pořídit již od 20 385 Kč.

Dárkový poukaz na zhotovení hliníkové pergoly

pergola profiNevíte si rady co koupit své rodině k Vánocům? Rádi byste vymysleli něco, z čeho bude mít radost celá rodina?

Kvalitní hliníkové přístřešky ve vícero provedeních

profiline01Poptáváte hliníkový přístřešek a sháníte firmu, která pro vás vypracuje přístřešek na míru? Naše společnost Alcentrum vyrábí mnoho druhů hliníkových přístřešků ve 3 různých provedeních.

Hliníková pergola zhotovená do 3 týdnů

kvalitni hlinikova pergola 2Sháníte spolehlivého dodavatele, který vám vyrobí i doveze hliníkovou pergolu přímo před váš dům? Tak již nemusíte.

Moderní typ zahradního posezení? Hliníková pergola!

highline03Máte rádi svůj domov a patříte k lidem, co tráví svůj čas především s rodinou na své zahradě, ale ostré sluneční paprsky vás každé léto nepříjemně bodají do tváře?

Užijte si podzim pod střechou své nové pergoly

pergolacernaBlíží se nám babí léto a počasí se mění každou chvíli. Někdy svítí sluníčko a někdy leje jako z konve.

Hliníková pergola v provedení DELUXE

hlinikovepergoly1Zahrada je naší relaxační zónou. Je to místo, kde trávíme v teplých měsících nejvíce času. Posezení s přáteli, budování okrasné zahrádky, rodinné návštěvy a letní grilovačky na naší terase.

Hliníkové profily slouží i pro stavbu zahradních pergol

24082012299Rozhodli jste se udělat si radost v podobě hliníkového zastřešení? Vaše pergola bude zastřešena kvalitními hliníkovými profily, které vyrábí společnost ALcentrum, s.r.o.

Jaro je ideální čas pro pořízení hliníkové pergoly

profiline02Zima je kalendářně u konce a svou vládu přebírá jaro. Slunečné dny a teplejší počasí na sebe nenechá dlouho čekat a my se nemůžeme dočkat, až si budeme vychutnávat čerstvou kávu někde na zahrádce.