Novinky

Odolná konstrukce pergoly z hliníku

greenline01Rádi byste si pořídili hliníkovou pergolu ještě letos, aby vám od jara mohla dělat radost? Bojíte se, že už je na realizaci pozdě? Nemusíte mít žádný strach. Hliníkové pergoly dokážeme postavit i v chladných měsících a vy nemusíte čekat na teplejší dny.

Zastřešte svou terasu bezúdržbovou pergolou z hliníku

SAM 4737uDopřejte si klidné místo pro svůj odpolední relax po práci. Stačí zastřešit vaše stávající terasu hliníkovou pergolou a získat hned prostor navíc, který vám poskytuje úkryt před nevlídným počasím.

Díky nové hliníkové pergole, můžete grilovat za každého počasí

pergola deluxeRádi byste si pořídili nový gril, který určitě musíte hned vyzkoušet? Jarní počasí tomu ale dvakrát nepřeje. Chvíli prší, chvíli svítí sluníčko a místy dokonce sněží. Pokud byste ale byli vlastníky hliníkové pergoly, tak pod ní můžete grilovat prakticky za každého počasí.

Úkryt před deštěm vám poskytne hliníková pergola

kvalitní hliníková pergola 4Rádi byste svou terasou i věci na ni uložili ochránili před nepříznivým počasím. Dopřejte ji nový kabát v podobě hliníkové pergoly , která ji dokonalou ochranu poskytuje. Vy si můžete použít chvíle s novou hliníkovou pergolou i za nepříliš pěkného počasí.

Užijte si první jarní paprsky v nové hliníkové pergole

SAM 4737uTaky už byste byly rádi, kdyby ta dlouhá zima skončila? Dokážete si představit trávit dny už na své zahradě a kochat se pohledem na první jarní kytičky, které krásně voní?

Nekonečné pohodlí díky hliníkové pergole

hlinikove pergoly1Právem si užíváme krásné horké dny. I nepřetržitý pobyt na sluníčku nám může být za čas nepříjemný a my se budeme chtít ukrýt do stínu a odpočinout si od ostrých paprsků.

Připravte se na jaro s novou pergolou od ALcentrum

0Taky už se tak těšíte, až vyleze první jarní sluníčko a vy opět začnete pracovat na své zahrádce a kolem domu? Všechno se krásně zazelená, ptáčci budou zpívat a vy si užijete odpočinek s hrnkem kávy v ruce.

Dovolená na zahradě pod novou pergolou

kvalitni hlinikova pergola 1Díky koronavirové době jste se rozhodli strávit dovolenou v pohodlí domova? Když ale přijdou tropické dny, budete hledat úkryt, kde se schovat před slunečními paprsky do příjemného stínu. Dopřejte si tolik žádanou hliníkovou pergolu i vy.

Připravte se na jaro a pořiďte si novou hliníkovou pergolu

highline01Každý z nás se těšíme na jarní počasí, až vše začne pučet, zelenat se a vonět. První jarní posezení na naší zahrádce s hrnkem kávy v ruce, to bude perfektní.

Dopřejte si posezení pod pergolou za deště i v horku

kvalitní hlinikova pergola 2Květnové počasí nás konečně vybírá, připravuje trávicí čas více venku na vaše zahrádky. Vše nám začíná kvést, dny stále fungují a sluníčko nás láká ven k příjemnému posezení. Je známo, že ještě květen může přinést chladnější počasí a nějaký ten deštík.

Hliníková pergola – bezva rodinný dárek pod stromeček

profiline01Vánoce se kvapem blíží a vy si nevíte rady, jaký rodinný dárek máte pod stromeček pořídit? Chtělo by to něco překvapivého, ale zároveň potřebného. Můžete rozhodnutí nechat na nás, rádi pro vás vyrobíme a dodáme hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..