Novinky

Užijte si první jarní paprsky v nové hliníkové pergole

SAM 4737uTaky už byste byly rádi, kdyby ta dlouhá zima skončila? Dokážete si představit trávit dny už na své zahradě a kochat se pohledem na první jarní kytičky, které krásně voní?

Připravte se na jaro s novou pergolou od ALcentrum

0Taky už se tak těšíte, až vyleze první jarní sluníčko a vy opět začnete pracovat na své zahrádce a kolem domu? Všechno se krásně zazelená, ptáčci budou zpívat a vy si užijete odpočinek s hrnkem kávy v ruce.

Podzimní posezení v hliníkové pergole

hlinikova-pergolaS koncem letních prázdnin začíná nejen nový školní rok, ale pomalu a jistě také podzim. Chcete ale pořád trávit hodně času na své zahradě a to i v období babího léta?

Připravte se na jaro a pořiďte si novou hliníkovou pergolu

highline01Každý z nás se těšíme na jarní počasí, až vše začne pučet, zelenat se a vonět. První jarní posezení na naší zahrádce s hrnkem kávy v ruce, to bude perfektní.

Hliníkové pergoly se slevou až 20%

highline02Rádi byste na své zahradě měli místo, kde budete moci v klidu relaxovat a užívat si zaslouženého klidu? Chcete se mít možnost využívat tento kout i za nepříznivého počasí?

Hliníková pergola – bezva rodinný dárek pod stromeček

profiline01Vánoce se kvapem blíží a vy si nevíte rady, jaký rodinný dárek máte pod stromeček pořídit? Chtělo by to něco překvapivého, ale zároveň potřebného. Můžete rozhodnutí nechat na nás, rádi pro vás vyrobíme a dodáme hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Kvalitní hliníkové pergoly s cenou nad 50 tisíc korun s montáží zcela zdarma

hlinikovepergoly1Rádi byste měli na své zahradě příjemné místo, které by sloužilo k odpočinku a relaxaci? Schází Vám prostor, kde byste mohli posedět s rodinou či přáteli a to i za nepříznivého počasí?

Hliníkové pergoly s 20% slevou jako dárek od Ježíška

profiline02Přemýšlíte, co by vaší rodině udělalo radost pod stromeček? Chtělo by to něco, co bude využívat celá rodina. Máme pro vás ideální dárek. I my rádi nadělujeme radost a dárky, a to v podobě vánoční slevy až 20% na všechny pergoly.

Kvalitní pergola nebo zimní zahrada?

highline02Také rádi trávíte čas na své zahradě? Chtěli byste ji oživit novým moderním prvkem? Kvalitní hliníkové pergoly či zimní zahrady od společnosti Alcentrum s.r.o. Vám vytvoří nejen příjemné místo, kde rádi posedíte, ale také Vám dovolí využít zahradu v maximální možné míře a to i za nepříznivého počasí.

Pergola lze využít i v zimě

3Léto se s námi už na dobro rozloučilo a nás chladné počasí zahnalo do domů. Vy byste ale přeci jen trávili ještě nějaký čas na své zahradě? Máme pro vás řešení jak to udělat, aby na vás nepršelo a nezadělali jste si na pěknou rýmu.

Kvalitní hliníková pergola vám zajistí krásné léto na zahradě

greenline03Chcete si letošní léto opravdu užít? Máte ale pocit, že Vaší zahradě stále něco chybí k dokonalosti? Rádi byste si na zahradě vytvořili místo, kde budete moci příjemně odpočívat, relaxovat i posedět s přáteli a rodinou?