Novinky

Kvalitní hliníková pergola vám zajistí krásné léto na zahradě

greenline03Chcete si letošní léto opravdu užít? Máte ale pocit, že Vaší zahradě stále něco chybí k dokonalosti? Rádi byste si na zahradě vytvořili místo, kde budete moci příjemně odpočívat, relaxovat i posedět s přáteli a rodinou?

Hliníkové pergoly na míru do 3 týdnů od provedení objednávky

hlinikove pergoly1Vlastníte rodinný dům se zahradou, na které byste ale rádi trávili více času? A to i za deště nebo v horkém létě? Přemýšlíte ale kam se schovat právě před deštěm nebo v létě před parným sluníčkem? Řešení je jednoduché.

Hliníková pergola zhotovená do 3 týdnů

kvalitni hlinikova pergola 2Sháníte spolehlivého dodavatele, který vám vyrobí i doveze hliníkovou pergolu přímo před váš dům? Tak již nemusíte.

Precizně zhotovené hliníkové pergoly od Alcentrum s.r.o.

06062012125Máte rodinný dům se zahradou a přemýšlíte o zastřešení Vaší terasy či o realizaci samostatné pergoly?

Užijte si podzim pod střechou své nové pergoly

pergolacernaBlíží se nám babí léto a počasí se mění každou chvíli. Někdy svítí sluníčko a někdy leje jako z konve.

Hliníkové pergoly ve vysoké kvalitě

pergolabila1Už se také vidíte v příjemném koutu své zahrady, ale počasí stále nepřeje? Ještě nějakou dobu nám potrvá zimní počasí, ale už nyní se můžete zamýšlet, jak svou zahradu zvelebit a připravit ji na sezónu.

Hliníkové profily slouží i pro stavbu zahradních pergol

24082012299Rozhodli jste se udělat si radost v podobě hliníkového zastřešení? Vaše pergola bude zastřešena kvalitními hliníkovými profily, které vyrábí společnost ALcentrum, s.r.o.

Pořiďte netradiční dárek pod stromeček – hliníkovou pergolu

greenline02Už jen pár týdnů a máme tu opět ten krásný čas, na který se každý z nás celý rok těšíme. Období Vánoc je kouzelné a v každém z nás to vyvolává báječné vzpomínky.

Kvalitně zhotovené hliníkové pergoly od 20 385 korun

2Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní hliníkové pergoly, které se dají pořídit již od 20 385 Kč.

Dárkový poukaz na zhotovení hliníkové pergoly

pergola profiNevíte si rady co koupit své rodině k Vánocům? Rádi byste vymysleli něco, z čeho bude mít radost celá rodina?

Kvalitní hliníkové přístřešky ve vícero provedeních

profiline01Poptáváte hliníkový přístřešek a sháníte firmu, která pro vás vypracuje přístřešek na míru? Naše společnost Alcentrum vyrábí mnoho druhů hliníkových přístřešků ve 3 různých provedeních.