Novinky

Užijte si pobyt venku za každého počasí, díky nové hliníkové pergole

0Cílem snad každého majitele rodinného domu je, užít si co nejvíce času na své zahradě, ať je začátek jara, parné léto nebo babí léto. Pokud si pořídíte kvalitní hliníkovou pergolu prodloužíte si tak pobyt venku o pěkných pár dní.

Bezúdržbová pergola z hliníku zastřeší vaši terasu

hlinikovepergoly1První sluneční paprsky jara lákají všechny majitele zahrádek k práci a načerpání energie. Ti však musí svou zahradu opustit v případě nepříznivého počasí.

Odolná konstrukce pergoly z hliníku

greenline01Rádi byste si pořídili hliníkovou pergolu ještě letos, aby vám od jara mohla dělat radost? Bojíte se, že už je na realizaci pozdě? Nemusíte mít žádný strach. Hliníkové pergoly dokážeme postavit i v chladných měsících a vy nemusíte čekat na teplejší dny.

Jaro už je za dveřmi, tak rychle pro novou pergolu!

2Konečně nastane doba, kdy můžeme vylézt ze svých domovů na zahradu a pustit se do jarních prací. Potřebujeme ale také místo pro odpočinek a relaxaci, kde opět načerpáme nové síly pro práci na zahradě. Co takhle si pořídit kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o.?

Zastřešte svou terasu bezúdržbovou pergolou z hliníku

SAM 4737uDopřejte si klidné místo pro svůj odpolední relax po práci. Stačí zastřešit vaše stávající terasu hliníkovou pergolou a získat hned prostor navíc, který vám poskytuje úkryt před nevlídným počasím.

Hliníková pergola za peníze od Ježíška

kvalitni hlinikova pergola 4Dostali jste o Vánocích dar v podobě finančního příspěvku a teď se rozhodujete co s ním? Už dlouho uvažujete o novém zastřešení? Máme pro vás skvělý tip, peníze můžete investovat do nové hliníkové pergoly , kterou vám vyrobí a namontují profesionálové od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Úkryt před deštěm vám poskytne hliníková pergola

kvalitní hliníková pergola 4Rádi byste svou terasou i věci na ni uložili ochránili před nepříznivým počasím. Dopřejte ji nový kabát v podobě hliníkové pergoly , která ji dokonalou ochranu poskytuje. Vy si můžete použít chvíle s novou hliníkovou pergolou i za nepříliš pěkného počasí.

Hliníková pergola vám může posloužit jako dárek pod stromečkem

highline02Nechali jste se letos na poslední chvíli a nenapadá vás žádný vhodný rodinný dárek pod stromeček? Nevíte si rady, co by vaší rodině udělalo největší radost? Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli s bezva tipem, co koupit celou rodinu k Vánocům.

Nekonečné pohodlí díky hliníkové pergole

hlinikove pergoly1Právem si užíváme krásné horké dny. I nepřetržitý pobyt na sluníčku nám může být za čas nepříjemný a my se budeme chtít ukrýt do stínu a odpočinout si od ostrých paprsků.

Ideální dárek pod stromeček je hliníková pergola

profiline01Už jste napsali dopis Ježíškovi? Stále přemýšlíte, co by vám nebo vaší rodině udělalo na Vánoce největší radost? Rádi vám pomůžeme s bezva tipem, co pořídit pod stromeček.

Dovolená na zahradě pod novou pergolou

kvalitni hlinikova pergola 1Díky koronavirové době jste se rozhodli strávit dovolenou v pohodlí domova? Když ale přijdou tropické dny, budete hledat úkryt, kde se schovat před slunečními paprsky do příjemného stínu. Dopřejte si tolik žádanou hliníkovou pergolu i vy.