Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zmeškali jste nákup hliníkové pergoly? Kupte dárkový poukaz!

hlinikove pergoly1Nestihli jste pro své blízké v dostatečném předstihu objednat hliníkovou pergolu pod stromeček? Nevíte si rady? Nezoufejte.

Hliníková pergola od Ježíška?

Přáli byste si k Vánocům něco, co potěší celou vaší rodinu, co je praktické a rozšíří váš obytný prostor, kde se můžete scházet buď s přáteli, nebo s rodinou všichni pohromadě?

Kvalitní hliníková pergola zaručí velmi dlouhou životnost a stálost

Právě teď je nejkrásnější období v roce. Nastane čas letních prázdnin, posezení a grilování s přáteli. Nejvyšší čas zamyslet se nad zdokonalením zahrádky a pořídit si kvalitní pergolu za super cenu.

Kvalitní pergola od profesionálů

Kvalitní hliníková pergola se stala v posledních letech velmi oblíbenou variantou, jak ochránit vaši terasu.

Luxusní provedení hliníkové pergoly – provedení Deluxe

Blíží se nám dlouho očekávané léto a vy už se těšíte na pohodové posezení s přáteli na terase a společné grilování. Ale obáváte se prudkých slunečních paprsků nebo nečekané dešťové přeháňky?

I podzim můžete trávit pod svou novou pergolou

Máme tu poslední teplé dny a pomalu se nám blíží podzim. Je ta pravá doba uvažovat o zvelebení vaší zahrady, třeba si pořídit nové zastřešení terasy nebo dokonce zimní zahradu.

Zahradní pergola si zaslouží kvalitu

Blíží se dlouho očekávané léto a vy už přemýšlíte, jak si zdokonalit svoji zahrádku. Pořiďte si místo, kde se budete cítit báječně. Místo pro relaxaci. Pro posezení s přáteli a společné grilování.

Certifikované hliníkové pergoly nejvyšší kvality

Trendem posledních let jsou zahradní pergoly. Zahradní pergoly si pořizují majitelé novostaveb, ale i lidé, kteří mají starší domy.

Přístřešky z hliníkových profilů od českého výrobce

Rozhodli jste se pro stavbu přístřešku na své zahradě, teď ale přijde to nejdůležitější, a to výběr materiálu a firmy, která přístřešek zhotoví.

Stylová pergola zkrášlí vaši zahradu

Léto a prázdniny jsou v plném proudu a vy stále přemýšlíte, jak zkrášlit vaši zahradu a zpříjemnit dětem letní prázdniny?
Skvělým a vhodným řešením je si nechat zhotovit zahradní pergolu, kterou budete moci využívat za každého počasí.

Mrkněte na realizace hliníkových pergol – přístřešek si zamilujete

Rozhodujete se, zda si na letošní a mnoho dalších grilovacích sezón pořídíte zastřešení vaší terasy, ale nejste si jistí, jakou konkrétně? Mrkněte na naše realizace a rozhodněte se v pohodlí domova.