Novinky

Pergola z hliníku nebo dřevěná pergola?

kvalitni hlinikova pergola 1Dřevo nebo hliník? Je třeba se rozhodnout, z jakého materiálu si zahradní pergolu necháte vyrobit.Volba je jen a jen na Vás.

Jak správně připravit hliníkovou pergolu na zimu?

hlinikove pergoly1Dnes se společně podíváme na to, jak se správně postarat o vaši hliníkovou pergolu před nadcházející zimou. Zatím je babí léto a pergolu si můžeme stále užívat, ale za pár dní již bude počasí sychravé a na zazimování by mohlo být nepříjemné.

Jaro už je za dveřmi, tak rychle pro novou pergolu!

2Konečně nastane doba, kdy můžeme vylézt ze svých domovů na zahradu a pustit se do jarních prací. Potřebujeme ale také místo pro odpočinek a relaxaci, kde opět načerpáme nové síly pro práci na zahradě. Co takhle si pořídit kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o.?

Prodlužte si krásné dny pod hliníkovou pergolou

kvalitni hlinikova pergola 2Užíváte si parné tropické dny na vaší terase, ale sluníčka je někdy až příliš? Přesto nechcete vaši zahradu opouštět? Užijte si příjemný odpočinek na čerstvém vzduchu pod jednou z našich hliníkových pergol.

Hliníková pergola za peníze od Ježíška

kvalitni hlinikova pergola 4Dostali jste o Vánocích dar v podobě finančního příspěvku a teď se rozhodujete co s ním? Už dlouho uvažujete o novém zastřešení? Máme pro vás skvělý tip, peníze můžete investovat do nové hliníkové pergoly , kterou vám vyrobí a namontují profesionálové od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Proč zvolit hliníkovou pergolu a ne tu dřevěnou?

highline01Jestliže hledáte spolehlivou, nadčasovou a kvalitní pergolu k vašemu domu, pak rozhodně sáhněte po hliníkové konstrukci. Hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. jsou lehké a zároveň velmi odolné a pevné.

Hliníková pergola vám může posloužit jako dárek pod stromečkem

highline02Nechali jste se letos na poslední chvíli a nenapadá vás žádný vhodný rodinný dárek pod stromeček? Nevíte si rady, co by vaší rodině udělalo největší radost? Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli s bezva tipem, co koupit celou rodinu k Vánocům.

Užijte si pobyt venku za každého počasí, díky nové hliníkové pergole

0Cílem snad každého majitele rodinného domu je, užít si co nejvíce času na své zahradě, ať je začátek jara, parné léto nebo babí léto. Pokud si pořídíte kvalitní hliníkovou pergolu prodloužíte si tak pobyt venku o pěkných pár dní.

Ideální dárek pod stromeček je hliníková pergola

profiline01Už jste napsali dopis Ježíškovi? Stále přemýšlíte, co by vám nebo vaší rodině udělalo na Vánoce největší radost? Rádi vám pomůžeme s bezva tipem, co pořídit pod stromeček.

Bezúdržbová pergola z hliníku zastřeší vaši terasu

hlinikovepergoly1První sluneční paprsky jara lákají všechny majitele zahrádek k práci a načerpání energie. Ti však musí svou zahradu opustit v případě nepříznivého počasí.

Odolná konstrukce pergoly z hliníku

greenline01Rádi byste si pořídili hliníkovou pergolu ještě letos, aby vám od jara mohla dělat radost? Bojíte se, že už je na realizaci pozdě? Nemusíte mít žádný strach. Hliníkové pergoly dokážeme postavit i v chladných měsících a vy nemusíte čekat na teplejší dny.