Hliníková pergola

Bezúdržbové řešení zastřešení vaší terasy

RealizaceMontážCeník

Hledáte pro svou terasu zastřešení, které bude dobře vypadat, ale nebudete jej muset neustále natírat a ošetřovat proti povětrnostním vlivům? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníková pergola!

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ PERGOLU Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ?

 • Beúdržbová pergola

  Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkovou pergolu natírat a nevyžadují žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníkové pergoly nepodléhají povětrnostním vlivům jako pergoly ze dřeva, a proto mají ve srovnání s dřevěnými pergolami výjimečně dlouhou životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled pergoly

  Hliníkové pergoly se díky široké paletě odstínů hodí jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou. Lze je krásně sladit s různými designy domů. Vybrat si můžete ze 4 základních dekorů (antracit 7016, bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006 nebo hnědá RAL 8017) či některý z dalších odstínů dle vzorníku RAL.

 
 • Přístřešek pro váš volný čas

  Zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly je dokonalým prostorem pro relaxaci po dni v práci, posezení s rodinou a přáteli, nebo i pro sport (stolní tenis apod.) Můžete tak trávit svůj čas na terase bez ohledu na počasí.

 • Ochrana terasy

  Díky pergole z hliníku bude vaše terasa v suchu, což oceníte zejména pokud se vám líbí terasa ze dřeva nebo jiného choulostivého materiálu.

 • Dodání hliníkové pergoly do 3 týdnů

  Všechny základní varianty hliníkových pergol máme skladem, a proto jsme schopni je dodat během krátké doby.

PRODUKTOVÉ ŘADY

ALCENTRUM - PROFESIONÁLNÍ DODAVATELÉ HLINÍKOVÝCH PERGOL

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových pergol s různými parametry:

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY ECO

ZASTŘEŠENÍ JIŽ OD 25 481 KČ

Pergoly řady ECO jsou cenově nejdostupnějším provedením hliníkových přístřešků. Můžete si vybrat z 15 různých rozměrů, ve dvou barevných odstínech - bílá RAL 9010 a antracit RAL 7016.

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY PROFI

ZASTŘEŠENÍ JIŽ OD 38 929 KČ

Pergoly řady PROFI představují hliníkové konstrukce ve vynikajícím poměru cena/kvalita. K dostání je 20 standardních rozměrů ve 4 základních barevných dekorech. Za příplatek lze zvolit jiný odstín dle vzorníku RAL.

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY DELUXE

ZASTŘEŠENÍ JIŽ OD 64 033 KČ

Hliníkové pergoly řady DELUXE jsou luxusním řešením v nabídce společnosti Alcentrum. Vybírat můžete ze 4 základních odstínů (antracit, bílá, stříbrná a hnědá) nebo jakýkoliv dekor dle vzorníku RAL, ve 20 rozměrech.

TECHNICKÉ PARAMETRY HLINÍKOVÝCH PERGOL

Konstrukce hliníkové pergoly

Konstrukci zahradní pergoly tvoří speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT dostupné v široké škále odstínů.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkových pergolách je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání zákazníka lze dodat i skleněnou výplň.

Nechcete se již mořit s každoročním natíráním dřevěných konstrukcí a raději si budete na vaší pergole užívat každou volnou minutu? Pořiďte si naši pergolu s kvalitní práškovou barvou jako bezúdržbové řešení.

Vyberte si některý z dekorů v základním odstínu - antracit (RAL 7016), bílá (RAL 9010), stříbrná (RAL 9006) či hnědá (RAL 8017) anebo si za příplatek vyžádejte jakoukoliv jinou barvu dle vzorníku RAL.

Aktuality z ALcentrum s.r.o.

POŠLETE NÁM POPTÁVKU!

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy