Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola

Bezúdržbové řešení zastřešení vaší terasy

Hledáte pro svou terasu zastřešení, které bude dobře vypadat, ale nebudete jej muset neustále natírat a ošetřovat proti povětrnostním vlivům? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníková pergola!

Proč si vybrat právě pergolu z hliníkových profilů?

 • Beúdržbová pergola

  Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkovou pergolu natírat a nevyžadují žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníkové pergoly nepodléhají povětrnostním vlivům jako pergoly ze dřeva, a proto mají ve srovnání s dřevěnými pergolami výjimečně dlouhou životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled pergoly

  Hliníkové pergoly se díky široké paletě odstínů hodí svým vzhledem jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou.

 • Přístřešek pro váš volný čas

  Zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly je dokonalým prostorem pro relaxaci po dni v práci, posezení s rodinou a přáteli, nebo i pro sport (stolní tenis apod.) Můžete tak trávit svůj čas na terase bez ohledu na počasí.

 • Ochrana terasy

  Díky pergole z hliníku bude vaše terasa v suchu, což oceníte zejména pokud se vám líbí terasa ze dřeva nebo jiného choulostivého materiálu.

ALcentrum - profesionální dodavatelé hliníkových pergol

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových pergol s různými parametry:

 • Hliníkové pergoly řady ECO

  V řadě ECO najdete cenově nejdostupnější hliníkové pergoly v odstínu sněhově bílá a to v 15 různých rozměrech.

 • Hliníkové pergoly řady PROFI

  Hliníkové pergoly řady PROFI nabízejí vynikající poměr ceny a kvality. Tyto hliníkové pergoly nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů.

 • Hliníkové pergoly řady DELUXE

  Řada hliníkových pergol DELUXE nabízí zastřešení terasy v tom nejluxusnějším provedení. Hliníkové pergoly DELUXE nabízíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů.

Technické parametry hliníkových pergol

Konstrukce hliníkové pergoly

Konstrukci zahradní pergoly tvoří speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT dostupné v téměř 100 barevných odstínů.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkových pergolách je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání zákazníka lze dodat i skleněnou výplň.