Hliníková pergola

Bezúdržbové řešení zastřešení vaší terasy

Hledáte pro svou terasu zastřešení, které bude dobře vypadat, ale nebudete jej muset neustále natírat a ošetřovat proti povětrnostním vlivům? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníková pergola!

kvalitni hlinikova pergola 1
kvalitni hlinikova pergola 2
kvalitni hlinikova pergola 3
kvalitni hlinikova pergola 4

 

Proč si vybrat právě pergolu z hliníkových profilů?

 • Beúdržbová pergola

  Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkovou pergolu natírat a nevyžadují žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníkové pergoly nepodléhají povětrnostním vlivům jako pergoly ze dřeva, a proto mají ve srovnání s dřevěnými pergolami výjimečně dlouhou životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled pergoly

  Hliníkové pergoly se díky široké paletě odstínů hodí svým vzhledem jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou. Hliníkový přístřešek lze krásně barevně sladit s designem domu. Vybrat si můžete ze 4 základních barevných provedení (antracit 7016, bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006 nebo hnědá RAL 8017) či některý z dalších odstínů dle vzorníku RAL.

 • Přístřešek pro váš volný čas

  Zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly je dokonalým prostorem pro relaxaci po dni v práci, posezení s rodinou a přáteli, nebo i pro sport (stolní tenis apod.) Můžete tak trávit svůj čas na terase bez ohledu na počasí.

 • Ochrana terasy

  Díky pergole z hliníku bude vaše terasa v suchu, což oceníte zejména pokud se vám líbí terasa ze dřeva nebo jiného choulostivého materiálu.

 

ALcentrum - profesionální dodavatelé hliníkových pergol

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových pergol s různými parametry:

Hliníkové pergoly ECO

pergola eco

Pergoly řady ECO jsou cenově nejdostupnějším provedením hliníkových přístřešků. Můžete si vybrat z 15 různých rozměrů, ve dvou barevných odstínech - bílá RAL 9010 a antracit RAL 7016.

Hliníkové pergoly řady PROFI

pergola profi

Pergoly řady PROFI představují hliníkové konstrukce ve vynikajícím poměru cena / kvalita. K dostání je 20 různých rozměrů ve 4 standardních barevných odstínech. Za příplatek si lze zvolit jiné barevné provedení dle vzorníku RAL.

Hliníkové pergoly řady DELUXE

pergola deluxe

Hliníkové pergoly řady DELUXE jsou luxusním řešením v nabídce společnosti Alcentrum. Vybírat můžete ze 4 základních odstínů (antracit, bílá, stříbrná a hnědá) nebo jakýkoliv dekor dle vzorníku RAL, ve 20 rozměrech.

 

pdf logo Stáhněte si produktový katalog hliníkového zastřešení od firmy Alcentrum >>

Datum poslední aktualizace: 06.02.2019

 

Technické parametry hliníkových pergol

Konstrukce hliníkové pergoly

Konstrukci zahradní pergoly tvoří speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT dostupné v široké škále odstínů.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkových pergolách je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání zákazníka lze dodat i skleněnou výplň.