Jaro už je za dveřmi, tak rychle pro novou pergolu!

Jaro už je za dveřmi, tak rychle pro novou pergolu!

Konečně nastane doba, kdy můžeme vylézt ze svých domovů na zahradu a pustit se do jarních prací. Potřebujeme ale také místo pro odpočinek a relaxaci, kde opět načerpáme nové síly pro práci na zahradě. Co takhle si pořídit kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o.?

Představte si tu nádhernou, sednete si pod svou pergolu do pohodlného křesla a nasejete tu krásnou jarní vůni, která se line po celé zahradě. A pokud vás překvapí jarní přeháňka, vaše nová hliníková pergola vás dokáže dokonale ochránit.

Hliníkovou pergolu můžete využívat od jara do podzimu, pokud si budete přát pergolu zasklít do podoby zimní zahrady, ani to pro nás nebude žádný problém. Můžete si zvolit celoroční zimní zahradu, ve které budete moci trávit i mrazivé počasí, stačí, když si uvnitř zatopíte.

Jaké můžete očekávat výhody?

    • Snadná údržba

Mezi hlavní výhody patří jistě snadná údržba. Konstrukci nemusíte ničím natírat, ani jinak ošetřovat. Je z výroby ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, kterou si můžete vybrat až z 200 různých odstínů. Pokud přece jen bude konstrukce znečištěna, například od nacákaného bahna, postačí jen voda a bude opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Dlouhá životnost hliníkových pergol a ostatních přístřešků je díky kvalitnímu materiálu, který je odolný vůči nepříznivému počasí.

    • Universální vhled

Hliníkové pergoly se budou jistě hodit k jakémukoliv domu. Hliník je nadčasový materiál a konstrukce jsou velmi universální a jednoduché. Můžete mít novou hliníkovou pergolu k modernímu domu i staršímu baráčku.

    • Ochrana terasy

Máte-li terasu sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí pršet nebo padat sníh. Naše hliníkové pergola dokáží ochránit vaší terasu a veškeré věci na ni uložené před vlivy počasí.

    • Pergola ve třech variantách

Pro své klienty máme v nabídce 3 varianty hliníkových pergol. Pergola ECO je naší nejlevnější produktovou řadou. Pergola PROFI nabízí vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou. A varianta DELXE je naší nejluxusnější řadou, dodávanou společně s bezpečnostním sklem.

Rádi vám pergolu doporučíme

Rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat. V nabídce naleznete mimo hliníkové pergoly také zimní zahrady, přístřešky na dveře, garážová stání nebo zahradní altány. Jistě je z čeho vybírat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy