Užijte si pobyt venku za každého počasí, díky nové hliníkové pergole

Užijte si pobyt venku za každého počasí, díky nové hliníkové pergole

Cílem snad každého majitele rodinného domu je, užít si co nejvíce času na své zahradě, ať je začátek jara, parné léto nebo babí léto. Pokud si pořídíte kvalitní hliníkovou pergolu prodloužíte si tak pobyt venku o pěkných pár dní.

Získáte tak další obytný prostor pro vás a vaši rodinu a ještě k tomu vyšperkujete váš domov a designový prvek, který jen tak někdo nepřehlédne.

Proč si pořídit hliníkovou pergolu od české firmy?

Společnost ALcentrum, s.r.o. vznikla v roce 2008 jako rodinná společnost. Od této doby posbírala mnoho zkušeností, které dále rozvíjí a svým zákazníkům poskytuje maximální servis a kvalitní výrobky.

Některé rozměry hliníkových pergol drží skladem, a proto je možné mít svou vlastní hliníkovou pergolu již za tři dny od jejího objednání. Neplatíte žádné zálohy předem. V případě, že se rozhodnete pro profesionální montáž vaší nové hliníkové pergoly, dovezeme vám ji na místo určení zdarma. V případě, že si troufáte na stavbu svépomocí, zašleme vám hliníkovou pergolu ve formě stavebnice.

Jaké můžete očekávat vlastnosti hliníkové pergoly?

    • Minimální údržba

Ve své podstatě jsou naše hliníkové pergoly bezúdržbové. Když už dojde na údržbu, je velmi snadná. Postačí vám teplá voda se saponátem a hadřík, kterým odstraníte případné nečistoty.

    • Dlouhá životnost

Díky kvalitním hliníkovým slitinám, ze kterých pergoly vyrábíme, zaručujeme opravdu maximální životnost celé konstrukce. Oproti dřevěným pergolám, jsou ty z hliníku odolné vůči povětrnostním vlivům.

    • Universální vzhled

Hliníkové pergoly dodáváme v mnoha barevných a rozměrových provedeních. Díky tomu skvěle doladíte hliníkovou pergolu k vašim oknům a dveřím. Hodí se jak k moderním stavbám, tak do starší zástavby ke klasickým rodinným domům.

    • Nový prostor pro celou rodinu

Ať už se rozhodnete jakkoli využívat hliníkovou pergolu, její stavbou získáte nový prostor pro celou vaši rodinu. Trávit svůj volný čas můžete na terase prakticky za jakéhokoli počasí.

Najděte i vy svou vysněnou hliníkovou pergolu

Ještě si nejste výběrem jisti a chcete poradit, jakou hliníkovou pergolu vybrat k vašemu domu? Neváhejte nás kontaktovat.. Rádi vám poradíme a nabídneme i ostatní hliníkové výrobky, které nabízíme. Jedná se především o zahradní altán, přístřešek nad dveře nebo hliníkové ploty.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy