doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky


Udělejte své rodině radost ve formě dárkového poukazu a hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o. můžete vybírat společně pod vánočním stromečkem.

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. je na českém trhu již od roku 2008, takže její zkušenosti ve výrobě hliníkových slitin jsou obsáhlé. Přistupujeme ke každému klientovi individuálně a snažíme se společně najít to nejlepší řešení pro vás a vaši zahradu.

Typy hliníkových pergol

Dárkový poukaz můžete uplatnit na tyto pergoly:

  • ECO

Variantu ECO si může pořídit téměř kdokoliv. Jedná se o naši nejlevnější variantu. Je dostupná v barvě bílá a antracit a v 15 různých rozměrech. Můžeme vám ji složit na vaši zahradu ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete nebo vám ji přijedou namontovat naši profesionálové.

  • PROFI

Varianta PROFI nabízí kvalitní provedení pergol za přijatelnou cenu. Je zlatou střední cestou mezi našimi pergolami. Nabízíme ji ve 20 rozměrech a 4 standartních barevných odstínech, pokud si ale přejete speciální barvu nebo rozměr, nebráníme se ničemu a na vaše přání vám ideální pergolu zhotovíme.

  • DELUXE

Jak už název napovídá, jedná se o naše nejluxusnější pergoly, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo nebo speciálně zesílené profily. Hliníkové pergoly DELUXE máme buď ve 4 standartních barvách a 20 rozměrech nebo si můžete vybrat sami, co vám nejvíce bude vyhovovat.

Výhody hliníkových pergol

  • Bezúdržbovost

Hliník je skvělým materiálem, který nemusíte nijak ošetřovat ani natírat.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly neovlivňují ani povětrnostní vlivy, takže pergola vám vydrží velmi dlouho.

  • Ochrana terasy

Máte-li terasu z exotického dřeva, hliníková pergola ji dokonale ochrání.

Kupte pergolu ve formě dárkového poukazu

Zaujala vás naše nabídka hliníkových pergol? Neváhejte nás kontaktovat a společně uděláme radost vaší rodině pod vánočním stromečkem.