doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Děti milují pobyt venku, proto jim umožněte být venku za každého počasí. Zahradní pergolu můžete využívat celoročně, uvidíte, že si jí zamilujete. Jen si představte ty ranní snídaně, sportovní vyžití dětí i za špatného počasí nebo grilování s přáteli.

Stylová zahradní pergola – hliníkové zastřešení

Velmi vkusným, moderním a luxusním řešením zahradní pergoly je hliníkové zastřešení. Jde o bezúdržbové zastřešení, které vydrží dlouhá léta, je vyrobené z velmi kvalitního a odolného materiálu a především se hodí ke každému typu domu.

Hliníkové pergoly ve vysoké kvalitě vyrábí společnost Alcentrum, která je ve svém oboru jedničkou. To vám mohou potvrdit stovky spokojených zákazníků.
skvělou zprávou pro vás může být i fakt, že hliníková pergola lze časem rozšířit na zimní zahradu. Budete-li mít o tuto možnost v budoucnu zájem, je dobré o tom pracovníky společnosti Alcentrum informovat, abyste vybrali správné řešení hliníkové pergoly.

Výběr provedení hliníkové pergoly

Pro spokojenost všech zákazníků si můžete od společnosti Alcentrum vybrat ze 3 provedení.

Hliníkové pergoly v provedení ECO

Eco provedení je základní varianta s nejnižší cenou. Tato pergola může být vaše již za 20 385 korun a vybrat si můžete z bílé a antracitové barvy.

Hliníkové pergoly v provedení PROFI

Profi provedení je určené lidem, kteří požadují již kvalitnější provedení a nevadí jim vyšší cena. Zde je již širší možnost barevného provedení a více dostupných rozměrů.

Hliníkové pergoly v provedení DELUXE

Deluxe je řada, která je určena náročným zákazníkům, kteří si potrpí na vysokou kvalitu. U tohoto provedení si můžete vybrat dokonce i bezpečnostní sklo a atypické rozměry.

Mějte na své zahradě stylové kryté posezení, které může využívat celá rodina. Nejlepším řešením pro vás stejně bude posezení a relaxace na zahradě s dobrým šálkem kávy po náročném dni v práci.

Objednávku můžete provést na telefonním čísle nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.