doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky


Vánoce znamenají nejen dny radosti, ale také starosti, co rodině pořídit pod stromeček. Rádi vám pomůžeme s vymýšlením dárku. Máme jednoduchý typ na praktický a elegantní dárek, který přinese vaší rodině velké potěšení. Tím je hliníková pergola, která dodá vaší zahradě nový šmrnc a doplní ji tak o vkusný kousek, který bude perfektně ladit k vašemu domu.

Typy hliníkových pergol

Nabízíme hliníkové pergoly v mnoha provedeních. Vybere si opravdu každý zákazník, v nabídce naleznete různé rozměry i barevné odstíny. Vybrat si můžete z nejlevnější varianty ECO,zlatou střední cestu vám poskytne varianta PROFI, a nejluxusnější řada DELUXE.

    • Nejlevnější pergola ECO

Hliníkovou pergolu ECO dodáváme v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Je oblíbená především pro dokonalé sladění s plastovými okny a dveřmi. Pergolu jsme schopni dodat do 3 pracovních dnů. Dovezeme vám ji ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete na zahradě.

    • Kvalitní pergola PROFI

Hledáte-li zlatou střední cestu mezi kvalitou a cenou pergoly, tak je právě pro vás skvělá varianta PROFI. Pokud si nevyberete z připravených rozměrů, rádi vám vyrobíme pergolu v nestandartních rozměrech. Také výběr barevného odstínu může být zcela na vás, stačí si vybrat ze vzorníku barev RAL.

    • Luxusní pergola DELUXE

Pokud hledáte nejluxusnější pergolu, u nás naleznete variantu DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem. Při výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály a střešní lišty dodáváme v barvě konstrikce. U hliníkových pergol DELUXE si můžete též vybrat barvu i rozměr, přesně takový jaký vám bude vyhovovat.

Perfektní vánoční dárek pro celou rodinu

Překvapte rodinu skvělým dárkem pod stromeček. Společnost ALcentrumnabízí kvalitní hliníkové pergoly a jiné hliníkové konstrukce. V nabídce naleznete zimní zahrady, hliníkový přístřešek nad dveře, garážová stání nebo zahradní hliníkový altán. Pokud byste si přáli pomoci s výběrem hliníkové pergoly, tak nás neváhejte kontaktovat. Zodpovíme ochotně veškeré vaše dotazy.