Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zateplete dům pomocí foukané izolace

Při stavbě nového rodinného domu se dnes už naprosto automaticky myslí na vhodnou tepelnou izolaci domu, stejně tak jako jakou kvalitní pergolu si k novém udomu pořídit. V dřívějších letech tomu tak bohužel ale nebylo a spousta starších domů je dnes vystavena řešení otázek ohledně zateplení. Teplo je drahé, spočítejte si, kolik za rok protopíte a kolik tepla Vám uteče z domu ven.

A kolik tepla uniká z neizolovaného domu?

Tak na tuto otázku ‚Vám odpoví vyškolený pracovník , který vlastní termokameru. Troufám si tvrdit, že naměřené hodnoty se Vám moc líbit nebudou. Tak proč neudělat něco pro to, aby z domu teplo neunikalo? Zateplením získáte tepelný komfort v zimních měsících a naopak v létě se „vedro“ nedostane do domu. Věděli jste, že tepelné izolace působí i jako izolace zvukové?

Foukaná izolace

Řešení, jak rychle a bezodpadově zateplit dům nabízí foukaná izolace. Laicky řečeno, foukaná izolace je nafoukána pomocí foukacího stroje na místo určení.

Jaké je vlastně složení foukané mierální izolace?

Foukaná minerální izolace je v podstatě nafoukaná minerální vata vyznačující se mnohými vlastnostmi, kterými jsou tvarová a objemová stálost, odolnost proti vlhkosti, plísni, hnilobě, ohnivzdornost. Díky nízké hmotnosti minerální vaty je tento druh zateplení vhodný i pro starší budovy. O zdravotní nezávadnosti minerální vaty se můžete přesvědčit v certifikátu O zdravotní nezávadnosti.

Snížit náklady na vytápění Vám pomůže právě foukaná izolace.