Ušetřete čas i peníze s litými podlahami

Bydlíme ve větším městě v panelákovém bytě a odpočinout si jezdíme do přírody, kde vlastníme pozemek větších rozměrů, ale bohužel bez jakéhokoliv přístřešku a zázemí. Postavit si rodinnou chatu bylo naším snem již dlouhou dobu, ale prozatím nebyla vhodná příležitost náš sen uvést ve skutečnost. Několikrát jsme svolali rodinnou poradu, strávili jsme hodiny a hodiny debatami s tímto tématem, až jsme se konečně rozhoupali a rozhodli se pro stavbu rodinné chaty, z větší části svépomocí. Co je ale velmi stěžejní a je zde nutná odborná pomoc, jsou podlahy. Rozhodli jsme se pro revoluční novinku – lité anhydritové podlahy.

Firem, které realizují lité podlahy, je opravdu mnoho, proto jsme svůj výběr pečlivě zvážili a nechali si doporučit na základě referencí firmu Tomáš Mikšík – lité podlahy. Kvalitně odvedené anhydritové podlahy se vyznačují vysokou pevností, jsou bez deformací a prasklin. Používají se v bytových prostorech, v rodinných domech nebo v kancelářích.

Dalším druhem, který vybraná firma realizuje, jsou cementové podlahy. Jsou vhodné zejména do vlhkého prostředí, jako jsou prádelny nebo koupelny.

Firma působí v celé České republice a poskytuje komplexní služby v oblasti litých podlah, naprostou samozřejmostí je prodiskutování konkrétních technických nejasností se zákazníkem přímo na stavbě a zpracování cenové nabídky zdarma. Vše proběhlo dle dohody a v předem stanoveném termínu, bezodpadovou a čistou technologií za použití kvalitních materiálů. Neváhejte a staňte se také dalšími spokojenými zákazníky.