Novinky

Nechte si před zimou postavit hliníkovou pergolu!

Vánoce jsou téměř za dveřmi, a proto je nejvyšší čas vybrat a nakoupit vánoční dárky nejen pro Vaše blízké, ale i pro Vás? Nevíte si rady? Máme tu pro Vás zaručený tip.

Pochlubte se a soutěžte! Vyfoťte svou pergolu a vyhrajte hodnotné ceny!

Internetový obchod kvalitni-hlinikove-pergoly.cz, jako prodejce hliníkových pergol vyráběných rodinnou firmou Alcentrum z Veselí u Přelouče vypisuje pro své nejen stávající, ale i nové zákazníky zajímavou soutěž o hodnotné ceny.

Přichází léto, máte už pergolu?

Léto je již v plném proudu. Jistě trávíte se svou rodinou volný čas na zahradě. Pro zkvalitnění a zútulnění Vaší zahrady ještě chybí pořídit si pergolu.

Jaké provedení hliníkové pergoly zvolit

Jste rozhodnuti pořídit si zahradní hliníkovou pergolu?
Chcete, aby dobře vypadala, aby dlouhou dobu poskytovala ochranu před nepřízní počasí a přitom nepotřebovala každoroční údržbu?

Ušetřete čas i peníze s litými podlahami

Bydlíme ve větším městě v panelákovém bytě a odpočinout si jezdíme do přírody, kde vlastníme pozemek větších rozměrů, ale bohužel bez jakéhokoliv přístřešku a zázemí.

Vadí Vám deštivé léto? Pořiďte si hliníkovou pergolu!

Kazí Vám deštivé léto plány? Chystali jste zahradní párty pro přátele a začalo pršet? Je tedy načase s tím něco udělat.

Grafický návrh hliníkové pergoly zdarma

Chcete vytvořit na zahradě místo pro relaxaci rodiny a místo, kde je možné posedět s přáteli i za špatného počasí? Potom je správným řešením hliníková pergola.

Grilování pod hliníkovou pergolou

Máte rádi grilování a posezení s přáteli? Jste rozmrzelí, když připravíte parádní grilování s rodinou a přáteli na víkend a zrovna jako naschvál se změní počasí a prší a prší?
Proti těmto „ naschválům “ vrtkavého počasí je možné si pomoct.

Zahradní pergoly z hliníku mají spoustu výhod

Přemýšlíte o pořízení pergoly na Vaši terasu nebo zahradu. Potřebujete vytvořit mezičlánek mezi domem a zahradou, kde budete relaxovat, setkávat se s přáteli nebo cvičit, a kde nebudete mít problém s počasím?
Potom zvažte koupi zahradní pergoly.

Investujte do kvalitní izolace-foukané izolace

Foukaná izolace jako ochrana nežádoucího úniku Vašeho tepla z domova. Investujte do kvalitní izolace!

Povlečení

Málokdo si uvědomuje, že povlečení je nejsnadnější způsob, jak změnit pokoj nebo ložnici. To je jeden z aspektů, podle kterých by se mělo povlečení vybírat. Je ale pravda, že velmi často se povlečení dává, resp. dostává jako dárek, a většinou je to dárek velmi vítaný.