Novinky

Kdy oceníte výhody hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly se v posledních několika letech stávají velmi oblíbenou součástí mnoha domovů, nejen pro svou praktičnost, ale také univerzální vzhled.

Hliníkové pergoly z kvalitních materiálů

V posledních několika letech se stále častěji setkáváme s klienty, kteří dávají přednost kvalitním materiálům, protože si uvědomují jejich vlastnosti a výhody jejich použití.

Jaro je tu! Můžete začít se stavbou pergoly!

I když letos nebyla nijak zvlášť tuhá zima, všichni se už těšíme na teplé a jarní dny, které budeme moci trávit venku s rodinou či svými přáteli. No a je to tu, jaro začíná.

Pokračujte v dovolené pod hliníkovou pergolou!

Prázdniny jsou v plném proudu a dovolené stejně tak. Pokud se chcete před aktuálním počasím schovat do stínu, ale přesto chcete zůstat v soukromí své zahrady, máme pro vás vhodné řešení formě hliníkové pergoly.

Kvalitní hliníkové pergoly vyrábí společnost Alcentrum

V posledních letech se hliníkové pergoly staly součástí rodinných domků, a to nových, ale i starších.

Braňte se vlnám veder hliníkovou pergolou!

Letní dny jsou v plném proudu, jsou ale taková vedra, že Vám nedovolí navštívit zahradu dříve než v podvečer? Nenechte se ochudit o krásné letní dny a pořiďte si hliníkovou pergolu, díky které uchráníte před slunečními paprsky nejen sebe, ale i své děti.

Hliníková pergola vs. dřevěná pergola

V posledních letech věnujeme naší zahradě a jejímu vzhledu namalý zájem, a tak se do popředí dostává architektonický prvek pergola. Na svých zahradách trávíme mnoho volného času s rodinou i přáteli a chceme se v ní cítit dobře, mít prostor na posezení u ohně nebo grilování a podobně. I to je jeden z důvodů proč si pořizujeme zahradní pergolu.

Praží Vám slunce do domu? Řešením je hliníková pergola.

Vadí Vám při horkém letním počasí, že Vám praží slunce přímo do domu? Potom stojí za uvážení zastínění a tím i snížení teploty v domě. Svůj problém můžete vyřešit pořízením hliníkové pergoly.

Objednejte si na jaře zastřešení terasy z hliníkových profilů!

Už Vám dochází trpělivost s věčným opečováváním Vaší dřevěné terasy? Musíte ji neustále ošetřovat a natírat, protože povětrnostní podmínky jí dávají pořádně zabrat?
Je na čase hledat vhodné řešení, jak ušetřit Váš volný čas a terase z choulostivého materiálu dopřát ochranu.

Hliníkové pergoly jsou stále populárnější

Již dávno pominula doba, kdy zahrada sloužila svým majitelům pouze k pěstění plodin nebo chovu zvířat. V dnešní době je zahrada součástí domu, a tak se o ni náležitě staráme. Pěstíme trávníky, vysazujeme okrasné stromy a na terase u našich domovů trávíme čas odpočinkem než prací.

Nově distribuujeme hliníkové pergoly i do Německa

Společnost Al centrum prostřednictvím svého internetového obchodu kvalitni-hlinikove-pergoly.cz distribuuje své výrobky již i na trhy v EU.