Novinky

Zastřešení terasy odstíní slunce a chrání terasu

Zima je sice v plném proudu, ukázala nám už i své sněhové kouzlení. Ale to neznamená, že není nejvyšší čas, abychom začali přemýšlet jak nejen zkrášlíme svou zahradu, ale také jak efektivně ochráníme naši terasu. Vhodným řešením je stoprocentně zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum s.r.o..

Proč si zvolit právě hliníkovou pergolu

Zahrada se pro mnohé z nás stala relaxační zónou, a tak si ji různě zvelebujeme a přizpůsobujeme svým potřebám. Ti z nás, kteří chtějí trávit na zahradě volný čas i za ne zcela příznivého počasí, pořídí si hliníkovou pergolu, která nás ochrání nejen v horkých letních dnech, ale také při letním deštíku.

Praží Vám slunce do domu? Řešením je hliníková pergola.

Vadí Vám při horkém letním počasí, že Vám praží slunce přímo do domu? Potom stojí za uvážení zastínění a tím i snížení teploty v domě. Svůj problém můžete vyřešit pořízením hliníkové pergoly.

Kdy oceníte výhody hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly se v posledních několika letech stávají velmi oblíbenou součástí mnoha domovů, nejen pro svou praktičnost, ale také univerzální vzhled.

Hliníkové pergoly jsou stále populárnější

Již dávno pominula doba, kdy zahrada sloužila svým majitelům pouze k pěstění plodin nebo chovu zvířat. V dnešní době je zahrada součástí domu, a tak se o ni náležitě staráme. Pěstíme trávníky, vysazujeme okrasné stromy a na terase u našich domovů trávíme čas odpočinkem než prací.

Hliníkové pergoly z kvalitních materiálů

V posledních několika letech se stále častěji setkáváme s klienty, kteří dávají přednost kvalitním materiálům, protože si uvědomují jejich vlastnosti a výhody jejich použití.

Jaro je tu! Můžete začít se stavbou pergoly!

I když letos nebyla nijak zvlášť tuhá zima, všichni se už těšíme na teplé a jarní dny, které budeme moci trávit venku s rodinou či svými přáteli. No a je to tu, jaro začíná.

Pokračujte v dovolené pod hliníkovou pergolou!

Prázdniny jsou v plném proudu a dovolené stejně tak. Pokud se chcete před aktuálním počasím schovat do stínu, ale přesto chcete zůstat v soukromí své zahrady, máme pro vás vhodné řešení formě hliníkové pergoly.

Kvalitní hliníkové pergoly vyrábí společnost Alcentrum

V posledních letech se hliníkové pergoly staly součástí rodinných domků, a to nových, ale i starších.

Braňte se vlnám veder hliníkovou pergolou!

Letní dny jsou v plném proudu, jsou ale taková vedra, že Vám nedovolí navštívit zahradu dříve než v podvečer? Nenechte se ochudit o krásné letní dny a pořiďte si hliníkovou pergolu, díky které uchráníte před slunečními paprsky nejen sebe, ale i své děti.

Hliníková pergola vs. dřevěná pergola

V posledních letech věnujeme naší zahradě a jejímu vzhledu namalý zájem, a tak se do popředí dostává architektonický prvek pergola. Na svých zahradách trávíme mnoho volného času s rodinou i přáteli a chceme se v ní cítit dobře, mít prostor na posezení u ohně nebo grilování a podobně. I to je jeden z důvodů proč si pořizujeme zahradní pergolu.