Novinky

Hliníkové pergoly - skvělý dárek rodině k Vánocům

Nezadržitelně se blíží vánoční svátky a vy přemýšlíte, čím ohromit letos celou svou rodinu? Vsaďte na neobvyklý dárek v podobě hliníkové pergoly a potěšte celou svou rodinu.

Špatné počasí vám nezkazí zahradní párty díky zahradní pergole

Přichází podzim, období deštivého počasí a vy už teď smutníte, že nebudete moci relaxovat s knihou či kávou na zahradě.

Elegantní řešení zahradního posezení - hliníková pergola

Jaro je v plném proudu, sluneční paprsky už dostávají svou sílu. Chcete mít možnost se před nimi schovat a přitom být na zahradě? Popřemýšlejte o stavě zahradní pergoly.

Prožijte zbytek léta pod hliníkovou pergolou

Máte rodinný dům a chcete si užívat volné dny na své zahradě za jakéhokoliv počasí? Jistě jste přemýšleli, jak využít volná prostor na zahradě a nebo jak zakrýt vaší terasu před domem.

Hliníkové pergoly - skvělé posezení pro každého

Milujete čas, který můžete trávit na své zahradě a užívat si plnými doušky kousek přírody? Pak vám může kazit dobrou náladu výhled na počasí, když zjistíte, že má být například deštivo nebo naopak má pálit celý den slunce.

Přímému slunečnímu záření zabrání hliníková pergola

Stále více se dostávají do obliby zahradní pergoly z hliníku. Tento moderní doplněk vaší zahrady zajistí v teplých letních dnech ochranu před slunečním zářením.

Kvalitní pergoly z hliníkových profilů vyrábí společnost Alcentrum

Hliníkové pergoly se staly v posledních letech součástí nejen moderních domů, oblíbili si je i majitelé starších domů. Především pro jejich vzhled a vlastnosti si hliníkové pergoly lidé zamilovali.

Hliníkové pergoly-kvalita za skvělou cenu

Komfortní posezení na zahradě za každého počasí vám dopřeje hliníková pergola. Pokud máte zažito, že pořízení zahradní pergoly stojí mnoho peněz, pak se podívejte na hliníkové pergoly od naší společnosti Alcentrum.

Zastřešení terasy odstíní slunce a chrání terasu

Zima je sice v plném proudu, ukázala nám už i své sněhové kouzlení. Ale to neznamená, že není nejvyšší čas, abychom začali přemýšlet jak nejen zkrášlíme svou zahradu, ale také jak efektivně ochráníme naši terasu. Vhodným řešením je stoprocentně zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum s.r.o..

Luxusní design zahrady zaručí hliníková pergola

Toužíte po místě určené k relaxaci přímo na vaší zahradě? Nebaví vás neustále vymýšlet, kam zajít, abyste si výborně odpočali? Máme pro vás řešení v podobě hliníkové pergoly.

Proč si zvolit právě hliníkovou pergolu

Zahrada se pro mnohé z nás stala relaxační zónou, a tak si ji různě zvelebujeme a přizpůsobujeme svým potřebám. Ti z nás, kteří chtějí trávit na zahradě volný čas i za ne zcela příznivého počasí, pořídí si hliníkovou pergolu, která nás ochrání nejen v horkých letních dnech, ale také při letním deštíku.