Novinky

Hliníkové konstrukce k zakrytí terasy

Chcete-li ochránit vaši terasu před nepřízní podzimního a zimního počasí, pak ji rozhodně zastřešte! Jaký ale zvolit materiál k zastřešení?
Ideální variantou je hliníková konstrukce, která nejen ochrání vaši terasu, ale vydrží mnoho let.

Verandy z hliníkových profilů

Obytný prostor u domu chce spousta lidí i nadále rozšiřovat. Otázkou ale zůstává, jak s rozšířením naložit.

Zastřešení v podobě hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou snem spousty majitelů domů i teras. K zastřešení si lidé nechávají budovat na své zahradě pergoly. Jaký ale zvolit materiál na stavbu zahradní pergoly?

Bezúdržbové zastřešení terasy - kvalitní hliníková pergola

Již od pradávna se člověk uchyluje před slunečními paprsky do stínu. Vždy se lidé snažili schovat před nepřízní počasí, ať už pomocí dřevěné stříšky, altánu nebo jiné konstrukce, která prodloužila dům a poskytla úkryt před nepřízní počasí.

Hliníková pergola - dar pro celou rodinu

Tešili jste se na jaro? Ale zatím vám plány na zahradní párty kazí předpověď počasí, kdy meterologové hlasí, že bude letos vysoký počet srážek?

Snadná montáž hliníkových přístřešků

Hliníkové pergoly jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, nejen pro svou praktičnost, ale také kvůli životnosti i vzhledu. Hodí se ke každému stavení od domu se sedlovou střechou až po moderní domy.

Hliníkové pergoly na zakázku zhotovené do 3 týdnů

Jaro už pomalu ťuká na dveře a vy se už nemůžete dočkat jarního posezení na zahradě. Netěšíte se ale na jarní deštíky, které vám může posezení dokonale zkazit.

Zahrady lze užívat i za špatného počasí - hliníková pergola

Milujete pobyt na zahradě a chcete si ho užívat za každého počasí? Nejste spokojení, když zrovna prší a Vy jste právě chtěli relaxovat na zahradě s knihou a šálkem dobrého čaje? Dorazila očekávaná návštěva, Vy jste připravili občerstvení a posezení na zahradě a počasí se zakabonilo a začalo pršet?

Přístřešek na léto - hliníková pergola

I přesto, že paní zima zdaleka nepředala svou vládu nad světem, je čas zamyslet se nad zvelebením vaší zahrady. Jednou takovou možností je hliníková pergola.

Stylové posezení na zahradě - hliníkové zastřešení terasy

Těšíte se na setkání s přáteli a rodinou na vaší zahradě? Jen nemáte zajištěný přístřešek, kde byste se mohli schovat před deštěm nebo silným sluncem? Terasu už tedy máte, je na čase zajistit její zastřešení.

Pergoly lze zhotovit i v zimě

Zvažujete, že si ke svému domu a nad svou terasu pořídíte kvalitní hliníkovou pergolu? Domníváte se, že její stavba je možná jen v teplých měsících. Rádi vás vyvedeme z omylu. Pergolu si totiž můžete nechat postavit i v zimě.