Novinky

Screenové rolety

Další možností, jak se v létě bránit nežádoucím slunečním paprskům, jsou screenové rolety.

Hliníková pergola s platbou až po realizaci

Neradi dáváte předem zálohu na objednané zboží? Zvažujete pořízení hliníkové pergoly a nechcete platit peníze předem. Nemusíte se obávat, společnost Alcentrum si platbu účtuje až po realizaci hliníkové pergoly.

S hliníkovou pergolou se zimy bát nemusíte

Sníh, déšť, závěje ... To všechno nás pravděpodobně v nejbližších týdnech čeká.
My se schováme domů, ale okolí domu a vybavení zahrady a terasy může trpět.

Jak ochránit terasu? Čím přikrýt auto? Kam schovat nářadí?

Výhody hliníkové pergoly proti dřevěným pergolám

Dřevěná pergola je krásná. V dnešní době se ale lidé čím dál víc poohlížejí po modernějším způsobu zatřešení terasy. Patříte mezi ty, kteří chtějí zastřešit terasu a nevědí, jaký typ pergoly si vybrat?

Hliníková pergola ochrání vaši terasu i v zimě

Už se blíží zima a možná se brzy dočkáme prvních sněhových vloček. Připravte se na zimní období a nechejte si
zastřešit terasu, abyste ji ochránili před působním sněhu, mokra nebo ledu. Zastřešením terasy získáte další prostor, který můžete využít i v zimě.

Zateplete dům pomocí foukané izolace

Při stavbě nového rodinného domu se dnes už naprosto automaticky myslí na vhodnou tepelnou izolaci domu, stejně tak jako jakou kvalitní pergolu si k novém udomu pořídit. V dřívějších letech tomu tak bohužel ale nebylo a spousta starších domů je dnes vystavena řešení otázek ohledně zateplení. Teplo je drahé, spočítejte si, kolik za rok protopíte a kolik tepla Vám uteče z domu ven.

Darujte k Vánocům hliníkovou pergolu

Už nemůžete poslouchat věčné nářky členů rodiny, že s pergolou by se jejich terasa dala využít více dnů v roce, že když prší, tak je terasa k ničemu? Učiňte všem stížnostem přítrž a kupte jim pergolu k Vánocům!

Vstupte do jara s novou pergolou

Přestože opravdová zima nás teprve čeká, než se nadějeme, bude tady jaro. Přípravy na něj mohou trvat delší dobu a koupě nové pergoly se také nemusí uskutečnit ze dne na den. Chcete být připraveni na první jarní sluneční paprsky? Objednejte novou pergolu již nyní!

Vyberte si ze tří provedení hliníkových pergol

Rozhodli jste se pro stavbu pergoly, abyste si dopřáli místo, kde budete nejen po náročném dni odpočívat, ale také poseděli s přáteli, rozšířili obytnou část svého domu a zahrady nebo mohli pěstovat třeba květiny. Už jste četli o možnosti hliníkových profilů na pergolu, chtěli byste se ale dozvědět více? Proč byste měli zvolit právě tento materiál? A je více možností na výběr?

Dopřejte si luxus s hliníkovou pergolou Highline

Hliníková pergola je skvělým doplňkem Vaší zahrady, působí jako elegantní mezičlánek mezi domem a zahradou. S hliníkovou pergolou objevíte spoustu možností, jak jí využít, nejen pro relaxaci a odpočinek, ale i pro posezení s přáteli, možnost sportovních her a mnoho dalšího. To vše můžete podnikat díky pergole z hliníkových profilů i za nevlídného počasí.

Hliníková pergola ochrání terasu před nepříznivým počasím

Pořídili jste si novou terasu, ale děsí vás nadcházející deštivé počasí? Kladete si otázku, jak ochránit dřevěnou terasu?