Novinky

Grafický návrh hliníkové pergoly zdarma

Chcete vytvořit na zahradě místo pro relaxaci rodiny a místo, kde je možné posedět s přáteli i za špatného počasí? Potom je správným řešením hliníková pergola.

Zahradní pergoly z hliníku mají spoustu výhod

Přemýšlíte o pořízení pergoly na Vaši terasu nebo zahradu. Potřebujete vytvořit mezičlánek mezi domem a zahradou, kde budete relaxovat, setkávat se s přáteli nebo cvičit, a kde nebudete mít problém s počasím?
Potom zvažte koupi zahradní pergoly.

Zateplete dům pomocí foukané izolace

Při stavbě nového rodinného domu se dnes už naprosto automaticky myslí na vhodnou tepelnou izolaci domu, stejně tak jako jakou kvalitní pergolu si k novém udomu pořídit. V dřívějších letech tomu tak bohužel ale nebylo a spousta starších domů je dnes vystavena řešení otázek ohledně zateplení. Teplo je drahé, spočítejte si, kolik za rok protopíte a kolik tepla Vám uteče z domu ven.

Povlečení

Málokdo si uvědomuje, že povlečení je nejsnadnější způsob, jak změnit pokoj nebo ložnici. To je jeden z aspektů, podle kterých by se mělo povlečení vybírat. Je ale pravda, že velmi často se povlečení dává, resp. dostává jako dárek, a většinou je to dárek velmi vítaný.

Vstupte do jara s novou pergolou

Přestože opravdová zima nás teprve čeká, než se nadějeme, bude tady jaro. Přípravy na něj mohou trvat delší dobu a koupě nové pergoly se také nemusí uskutečnit ze dne na den. Chcete být připraveni na první jarní sluneční paprsky? Objednejte novou pergolu již nyní!

Screenové rolety

Další možností, jak se v létě bránit nežádoucím slunečním paprskům, jsou screenové rolety.

Dopřejte si luxus s hliníkovou pergolou Highline

Hliníková pergola je skvělým doplňkem Vaší zahrady, působí jako elegantní mezičlánek mezi domem a zahradou. S hliníkovou pergolou objevíte spoustu možností, jak jí využít, nejen pro relaxaci a odpočinek, ale i pro posezení s přáteli, možnost sportovních her a mnoho dalšího. To vše můžete podnikat díky pergole z hliníkových profilů i za nevlídného počasí.

Hliníková pergola s platbou až po realizaci

Neradi dáváte předem zálohu na objednané zboží? Zvažujete pořízení hliníkové pergoly a nechcete platit peníze předem. Nemusíte se obávat, společnost Alcentrum si platbu účtuje až po realizaci hliníkové pergoly.

S hliníkovou pergolou se zimy bát nemusíte

Sníh, déšť, závěje ... To všechno nás pravděpodobně v nejbližších týdnech čeká.
My se schováme domů, ale okolí domu a vybavení zahrady a terasy může trpět.

Jak ochránit terasu? Čím přikrýt auto? Kam schovat nářadí?

Výhody hliníkové pergoly proti dřevěným pergolám

Dřevěná pergola je krásná. V dnešní době se ale lidé čím dál víc poohlížejí po modernějším způsobu zatřešení terasy. Patříte mezi ty, kteří chtějí zastřešit terasu a nevědí, jaký typ pergoly si vybrat?

Hliníková pergola ochrání vaši terasu i v zimě

Už se blíží zima a možná se brzy dočkáme prvních sněhových vloček. Připravte se na zimní období a nechejte si
zastřešit terasu, abyste ji ochránili před působním sněhu, mokra nebo ledu. Zastřešením terasy získáte další prostor, který můžete využít i v zimě.