Novinky

Kvalitně zhotovené hliníkové pergoly od 20 385 korun

2Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní hliníkové pergoly, které se dají pořídit již od 20 385 Kč.

Kvalitní hliníkové přístřešky ve vícero provedeních

profiline01Poptáváte hliníkový přístřešek a sháníte firmu, která pro vás vypracuje přístřešek na míru? Naše společnost Alcentrum vyrábí mnoho druhů hliníkových přístřešků ve 3 různých provedeních.

Kvalitní pergoly z hliníku na zakázku

highline02Pořiďte si bezúdržbovou hliníkovou pergolu pro pohodové chvíle plné zábavy vaší rodiny i přátel.

Moderní typ zahradního posezení? Hliníková pergola!

highline03Máte rádi svůj domov a patříte k lidem, co tráví svůj čas především s rodinou na své zahradě, ale ostré sluneční paprsky vás každé léto nepříjemně bodají do tváře?

Zmeškali jste nákup hliníkové pergoly? Kupte dárkový poukaz!

hlinikove pergoly1Nestihli jste pro své blízké v dostatečném předstihu objednat hliníkovou pergolu pod stromeček? Nevíte si rady? Nezoufejte.

Hliníková pergola v provedení DELUXE

hlinikovepergoly1Zahrada je naší relaxační zónou. Je to místo, kde trávíme v teplých měsících nejvíce času. Posezení s přáteli, budování okrasné zahrádky, rodinné návštěvy a letní grilovačky na naší terase.

Hliníková pergola od Ježíška?

Přáli byste si k Vánocům něco, co potěší celou vaší rodinu, co je praktické a rozšíří váš obytný prostor, kde se můžete scházet buď s přáteli, nebo s rodinou všichni pohromadě?

Jaro je ideální čas pro pořízení hliníkové pergoly

profiline02Zima je kalendářně u konce a svou vládu přebírá jaro. Slunečné dny a teplejší počasí na sebe nenechá dlouho čekat a my se nemůžeme dočkat, až si budeme vychutnávat čerstvou kávu někde na zahrádce.

Kvalitní pergola od profesionálů

Kvalitní hliníková pergola se stala v posledních letech velmi oblíbenou variantou, jak ochránit vaši terasu.

Kvalitní zahradní pergoly na míru

highline01Toužíte si na svou zahradu pořídit hliníkový zázrak v podobě zahradní pergoly? Neváhejte a pořiďte si kvalitní hliníkové zastřešení od společnosti ALcentrum, s.r.o.

I podzim můžete trávit pod svou novou pergolou

Máme tu poslední teplé dny a pomalu se nám blíží podzim. Je ta pravá doba uvažovat o zvelebení vaší zahrady, třeba si pořídit nové zastřešení terasy nebo dokonce zimní zahradu.