Novinky

Hliníková pergola zhotovená do 3 týdnů

kvalitni hlinikova pergola 2Sháníte spolehlivého dodavatele, který vám vyrobí i doveze hliníkovou pergolu přímo před váš dům? Tak již nemusíte.

Užijte si podzim pod střechou své nové pergoly

pergolacernaBlíží se nám babí léto a počasí se mění každou chvíli. Někdy svítí sluníčko a někdy leje jako z konve.

Hliníková pergola v provedení DELUXE

hlinikovepergoly1Zahrada je naší relaxační zónou. Je to místo, kde trávíme v teplých měsících nejvíce času. Posezení s přáteli, budování okrasné zahrádky, rodinné návštěvy a letní grilovačky na naší terase.

Hliníkové profily slouží i pro stavbu zahradních pergol

24082012299Rozhodli jste se udělat si radost v podobě hliníkového zastřešení? Vaše pergola bude zastřešena kvalitními hliníkovými profily, které vyrábí společnost ALcentrum, s.r.o.

Jaro je ideální čas pro pořízení hliníkové pergoly

profiline02Zima je kalendářně u konce a svou vládu přebírá jaro. Slunečné dny a teplejší počasí na sebe nenechá dlouho čekat a my se nemůžeme dočkat, až si budeme vychutnávat čerstvou kávu někde na zahrádce.

Kvalitně zhotovené hliníkové pergoly od 20 385 korun

2Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní hliníkové pergoly, které se dají pořídit již od 20 385 Kč.

Kvalitní zahradní pergoly na míru

highline01Toužíte si na svou zahradu pořídit hliníkový zázrak v podobě zahradní pergoly? Neváhejte a pořiďte si kvalitní hliníkové zastřešení od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Kvalitní hliníkové přístřešky ve vícero provedeních

profiline01Poptáváte hliníkový přístřešek a sháníte firmu, která pro vás vypracuje přístřešek na míru? Naše společnost Alcentrum vyrábí mnoho druhů hliníkových přístřešků ve 3 různých provedeních.

Kvalitní pergoly z hliníku na zakázku

highline02Pořiďte si bezúdržbovou hliníkovou pergolu pro pohodové chvíle plné zábavy vaší rodiny i přátel.

Moderní typ zahradního posezení? Hliníková pergola!

highline03Máte rádi svůj domov a patříte k lidem, co tráví svůj čas především s rodinou na své zahradě, ale ostré sluneční paprsky vás každé léto nepříjemně bodají do tváře?

Zmeškali jste nákup hliníkové pergoly? Kupte dárkový poukaz!

hlinikove pergoly1Nestihli jste pro své blízké v dostatečném předstihu objednat hliníkovou pergolu pod stromeček? Nevíte si rady? Nezoufejte.