Novinky

Pergola lze využít i v zimě

3Léto se s námi už na dobro rozloučilo a nás chladné počasí zahnalo do domů. Vy byste ale přeci jen trávili ještě nějaký čas na své zahradě? Máme pro vás řešení jak to udělat, aby na vás nepršelo a nezadělali jste si na pěknou rýmu.

Podzimní posezení v hliníkové pergole

hlinikova-pergolaS koncem letních prázdnin začíná nejen nový školní rok, ale pomalu a jistě také podzim. Chcete ale pořád trávit hodně času na své zahradě a to i v období babího léta?

Hliníkové pergoly na míru do 3 týdnů od provedení objednávky

hlinikove pergoly1Vlastníte rodinný dům se zahradou, na které byste ale rádi trávili více času? A to i za deště nebo v horkém létě? Přemýšlíte ale kam se schovat právě před deštěm nebo v létě před parným sluníčkem? Řešení je jednoduché.

Hliníkové pergoly se slevou až 20%

highline02Rádi byste na své zahradě měli místo, kde budete moci v klidu relaxovat a užívat si zaslouženého klidu? Chcete se mít možnost využívat tento kout i za nepříznivého počasí?

Precizně zhotovené hliníkové pergoly od Alcentrum s.r.o.

06062012125Máte rodinný dům se zahradou a přemýšlíte o zastřešení Vaší terasy či o realizaci samostatné pergoly?

Kvalitní hliníkové pergoly s cenou nad 50 tisíc korun s montáží zcela zdarma

hlinikovepergoly1Rádi byste měli na své zahradě příjemné místo, které by sloužilo k odpočinku a relaxaci? Schází Vám prostor, kde byste mohli posedět s rodinou či přáteli a to i za nepříznivého počasí?

Hliníkové pergoly ve vysoké kvalitě

pergolabila1Už se také vidíte v příjemném koutu své zahrady, ale počasí stále nepřeje? Ještě nějakou dobu nám potrvá zimní počasí, ale už nyní se můžete zamýšlet, jak svou zahradu zvelebit a připravit ji na sezónu.

Kvalitní pergola nebo zimní zahrada?

highline02Také rádi trávíte čas na své zahradě? Chtěli byste ji oživit novým moderním prvkem? Kvalitní hliníkové pergoly či zimní zahrady od společnosti Alcentrum s.r.o. Vám vytvoří nejen příjemné místo, kde rádi posedíte, ale také Vám dovolí využít zahradu v maximální možné míře a to i za nepříznivého počasí.

Pořiďte netradiční dárek pod stromeček – hliníkovou pergolu

greenline02Už jen pár týdnů a máme tu opět ten krásný čas, na který se každý z nás celý rok těšíme. Období Vánoc je kouzelné a v každém z nás to vyvolává báječné vzpomínky.

Kvalitní hliníková pergola vám zajistí krásné léto na zahradě

greenline03Chcete si letošní léto opravdu užít? Máte ale pocit, že Vaší zahradě stále něco chybí k dokonalosti? Rádi byste si na zahradě vytvořili místo, kde budete moci příjemně odpočívat, relaxovat i posedět s přáteli a rodinou?

Dárkový poukaz na zhotovení hliníkové pergoly

pergola profiNevíte si rady co koupit své rodině k Vánocům? Rádi byste vymysleli něco, z čeho bude mít radost celá rodina?