Novinky

Dovolená na zahradě pod novou pergolou

kvalitni hlinikova pergola 1Díky koronavirové době jste se rozhodli strávit dovolenou v pohodlí domova? Když ale přijdou tropické dny, budete hledat úkryt, kde se schovat před slunečními paprsky do příjemného stínu. Dopřejte si tolik žádanou hliníkovou pergolu i vy.

Dopřejte si posezení pod pergolou za deště i v horku

kvalitní hlinikova pergola 2Květnové počasí nás konečně vybírá, připravuje trávicí čas více venku na vaše zahrádky. Vše nám začíná kvést, dny stále fungují a sluníčko nás láká ven k příjemnému posezení. Je známo, že ještě květen může přinést chladnější počasí a nějaký ten deštík.

Hliníková pergola – bezva rodinný dárek pod stromeček

profiline01Vánoce se kvapem blíží a vy si nevíte rady, jaký rodinný dárek máte pod stromeček pořídit? Chtělo by to něco překvapivého, ale zároveň potřebného. Můžete rozhodnutí nechat na nás, rádi pro vás vyrobíme a dodáme hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Díky nové hliníkové pergole, můžete grilovat za každého počasí

pergola deluxeRádi byste si pořídili nový gril, který určitě musíte hned vyzkoušet? Jarní počasí tomu ale dvakrát nepřeje. Chvíli prší, chvíli svítí sluníčko a místy dokonce sněží. Pokud byste ale byli vlastníky hliníkové pergoly, tak pod ní můžete grilovat prakticky za každého počasí.

Hliníkové pergoly s 20% slevou jako dárek od Ježíška

profiline02Přemýšlíte, co by vaší rodině udělalo radost pod stromeček? Chtělo by to něco, co bude využívat celá rodina. Máme pro vás ideální dárek. I my rádi nadělujeme radost a dárky, a to v podobě vánoční slevy až 20% na všechny pergoly.

Užijte si první jarní paprsky v nové hliníkové pergole

SAM 4737uTaky už byste byly rádi, kdyby ta dlouhá zima skončila? Dokážete si představit trávit dny už na své zahradě a kochat se pohledem na první jarní kytičky, které krásně voní?

Pergola lze využít i v zimě

3Léto se s námi už na dobro rozloučilo a nás chladné počasí zahnalo do domů. Vy byste ale přeci jen trávili ještě nějaký čas na své zahradě? Máme pro vás řešení jak to udělat, aby na vás nepršelo a nezadělali jste si na pěknou rýmu.

Připravte se na jaro s novou pergolou od ALcentrum

0Taky už se tak těšíte, až vyleze první jarní sluníčko a vy opět začnete pracovat na své zahrádce a kolem domu? Všechno se krásně zazelená, ptáčci budou zpívat a vy si užijete odpočinek s hrnkem kávy v ruce.

Podzimní posezení v hliníkové pergole

hlinikova-pergolaS koncem letních prázdnin začíná nejen nový školní rok, ale pomalu a jistě také podzim. Chcete ale pořád trávit hodně času na své zahradě a to i v období babího léta?

Připravte se na jaro a pořiďte si novou hliníkovou pergolu

highline01Každý z nás se těšíme na jarní počasí, až vše začne pučet, zelenat se a vonět. První jarní posezení na naší zahrádce s hrnkem kávy v ruce, to bude perfektní.

Hliníkové pergoly se slevou až 20%

highline02Rádi byste na své zahradě měli místo, kde budete moci v klidu relaxovat a užívat si zaslouženého klidu? Chcete se mít možnost využívat tento kout i za nepříznivého počasí?