Přichází léto, máte už pergolu?

Léto je již v plném proudu. Jistě trávíte se svou rodinou volný čas na zahradě. Pro zkvalitnění a zútulnění Vaší zahrady ještě chybí pořídit si pergolu. Pergola se stane pro celou rodinu mezičlánkem mezi domem a zahradou.

V zahradní pergole budete moci i za nepříznivého počasí:

  • odpočívat
  • trávit příjemné chvíle s přáteli
  • sportovat
  • hrát si s dětmi

Jaký zvolit materiál na zahradní pergolu?

Před pořízením zahradní pergoly je ještě nutné zvážit, zda zahradní pergolu ze dřeva nebo z hliníku.

Dřevěná zahradní pergola

Pergola ze dřeva je sice hezká, ale tím, že je z přírodního materiálu bude vyžadovat pravidelnou péči a údržbu. Zjistíte, že si vlastně snížíte hodiny možného odpočinku.

Hliníková zahradní pergola

Zahradní pergola z hliníkových profilů je moderní a vzhled působí luxusně. Má bezesporu velikou výhodu a to, že je bezúdržbová a má téměř neomezenou životnost.

Na našem trhu jsou k dostání kvalitní a cenově dostupné hliníkové zahradní pergoly.
Společnost Alcentrum vyrábí pro své zákazníky 3 varianty kvalitních zahradních hliníkových pergol, odstupňované nejen pořizovací cenou, ale i různými vylepšeními.

  • Hliníková pergola GREENLINE – cenově nejdostupnější z řady dodávaných s montáží v odstínu sněhově bílá v 15 různých rozměrech.
  • Hliníková pergola PROFILINE – střední třída, dodávaná v barvě sněhově bílá, antracit hladký nebo v libovolné barvě ve 20 různých rozměrech.
  • Hliníková pergola HIGHLINE – je luxusní provedení, v různých barevných odstínech dle přání zákazníka a ve 20 různých rozměrech.

Již neváhejte a vyberte pro svoji rodinu tu nejvhodnější kvalitní zahradní hliníkovou pergolu. Objednávejte v e-shopu kvalitni-hlinikove-pergoly.cz nebo telefonicky na čísle 732 607 221.