Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Praží Vám slunce do domu? Řešením je hliníková pergola.

Vadí Vám při horkém letním počasí, že Vám praží slunce přímo do domu? Potom stojí za uvážení zastínění a tím i snížení teploty v domě. Svůj problém můžete vyřešit pořízením hliníkové pergoly.
V létě Vám bude hliníková pergola sloužit příjemným stínem a v zimě naopak při slunečném počasí bude hliníková pergola dům příjemně oteplovat.

Z čeho jsou hliníkové pergoly vyrobeny?

Společnost Alcentrum s.r.o. prostřednictvím internetového obchodu kvalitní-hlinikove-pergoly.cz nabízí velice kvalitní hliníkové pergoly, které jsou bezúdržbové a díky použitým materiálům mají velice dlouhou životnost.

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z kvalitních hliníkových profilů opatřených práškovou vypalovací barvou Komaxit, na spojovací materiál je používán kvalitní nerez a zastřešení je z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s UV filtrem v odstínech čirý, mléčný či barevný.
Tyto hliníkové pergoly se montují ke stěně domu.

Provedení hliníkové pergoly

Společnost Alcentrum s.r.o. vyrábí hliníkové pergoly v těchto variantách:

Hliníkové pergoly ECO

Tyto pergoly jsou pro ty, jejichž rodinný rozpočet není příliš velký, pořídit ji můžete již do 11 907,-Kč. Jsou vyráběny ve 2 standardních typech se šířkou od 300 cm do 700 cm a odstínech sněhově bílý a černý antracit. Dodávány jsou na dobírku bez montáže do 3 dnů od objednání. Hliníkové pergoly jsou dodávány ve formě stavebnice, všechny otvory jsou předem předvrtané a opatřené gumovými podložkami. Montáž hliníkové pergoly je dle přiloženého návodu velice snadná a zvládne ji ve dvou lidech jistě každý.

Hliníkové pergoly PROFI

Tyto pergoly jsou pro náročnější zákazníky. Je možné si pořídit tento typ hliníkové pergoly bez montáže či s montáží. Vybrat si můžete z 20 standardních rozměrů, ale je možné si objednat rozměr dle Vaší potřeby. Dekor si můžete vybrat z nabídky 200 různých barev a odstínů dle vzorníku RAL. Dodávka s montáží je do 3 týdnů.

Hliníkové pergoly DELUXE

Pergoly tohoto typu mají již luxusní provedení a jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jsou dodávány s montáží. Namísto zastřešení komůrkovým polykarbonátem je zde použito bezpečnostní sklo.

Chcete vyřešit problém, aby Vám již slunce nepražilo přímo do domu?
Kontaktujte nás nebo nás navštivte osobně. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s vhodným výběrem hliníkové pergoly.