Kdy oceníte výhody hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly se v posledních několika letech stávají velmi oblíbenou součástí mnoha domovů, nejen pro svou praktičnost, ale také univerzální vzhled.

Společnost ALcentrum se na výrobu hliníkových pergol a dalších hliníkových konstrukcí zaměřuje již od roku 2008, kdy vznikla jako rodinná společnost, čerpající z bohatých zahraničních zkušeností svého majitele.

Výhody hliníkové pergoly oceníte ať stavíte nový dům, nebo již máte postaveno a chcete rozšířit a prodloužit možnosti pobytu na své terase. Hliníkové pergoly mají mnoho užitečných vlastností, které oceníte především v tomto sychravém počasí.

Proč hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum

Především díky dlouholetým zkušenostem je zaručena kvalita a stálost našich výrobků od hliníkových pergol až po hliníkové přístřešky na dveře. Jestliže hledáte ideální zatřesení vaší terasy, které nejen dobře vypadá, ale nemusíte se o něj každoročně starat, je právě hliníková pergola od společnosti ALcentrum, tou správnou volbou pro vás.

Jaké jsou vlastnosti hliníkové pergoly?

Obecně jsou hliníkové konstrukce velmi odolné a stále, a proto jsou velmi často využívány ke stavbám různých přístřešku a zastřešení všeho druhu.

  • Konstrukce hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly vyrábíme ze speciálních profilů z pevných hliníkových slitin. Velmi si dáváme záležet na povrchové úpravě, který zaručuje stálost barvy a minimální údržbu povrchu. Také proto volíme při nanášení barvy práškovou vypalovanou barvu KOMAXIT, která je dostupná ve velice široké paletě odstínů v téměř 100 barvách.

  • Spojovací materiál hliníkové pergoly

Také na spojovacím materiálu nijak nešetříme, jedná se totiž o velmi kvalitní nerez, který je velmi pevný a odolný. Vaše pergola, díky jejich použití, bude opravdu stabilní.

  • Střešní krytina hliníkové pergoly

Jistě také oceníte fakt, že střešní krytina je tvořena z komůrkového polykarbonátu s UV ochranou, kterou jistě oceníte především v letních měsících. Vybrat si můžete ze tří variant, a to v mléčném, čirém nebo v barevném provedení. Pokud si budete přát střešní krytinu vám také vyrobíme ze skleněné náplně. Možností je opravdu mnoho a záleží na vašich přáních a požadavcích.

K dalším vlastnostem hliníkové pergoly bezpochyby patří její bezúdržbovost, univerzální vzhled, dlouhá životnost a především ochrana vaší terasy.

Jaké hliníkové konstrukce si můžete pořídit od společnosti ALcentrum

 • Hliníkové altány
 • Zimní zahrady
 • Garážová stání a přístřešky pro auta
 • Montované hliníkové garáže
 • Hliníkové přístřešky nad dveře
 • Hliníkové zastřešení verandy

Chcete se dozvědět více o našich hliníkových pergolách?

Nejen o hliníkových pergolách, ale i o dalších hliníkových konstrukcích naleznete více informací na naši webových stránkách kvalitni-hlinikove-pergoly.cz. Máte otázky, na které jste nenašli odpověď nebo se chcete poradit? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem i samotnou realizací projektu vaší hliníkové pergoly.