Hliníková pergola - bezúdržbové zastřešení terasy

Terasa je místem odpočinku a k větší pohodě během chvil strávených s přáteli přispěje hliníková pergola.

Hliníková pergola bez údržby

 Hliníková pergola, která nepotřebuje údržbu, má dlouhou životnost a ještě vás potěší nadčasovým a jednoduchým designem, je jedinečným řešením k zastřešení vaší terasy.

K vysoké kvalitě a životnosti konstrukce přispívá způsob lakovaní hliníkových profilů, které se provádí práškovou barvou Komaxit.

Nebrousíte, nelakujete, nenatíráte!

Hliníková pergola v různém provedení

Zastřešení terasy pomocí konstrukce hliníkové pergoly je řešením jak pro ty, co hledají ekonomicky výhodné řešení, tak pro ty, co se neváhají pustit do luxusního provedení.

Základem ve finančně výhodné rovině je řada GREENLINE. Bílé provedení a krytí polykarbonátem je výhodným spojením mezi cenou a kvalitou.

Provedení PROFILINE nabízí reprezentativní a precizní provedení s možností výběru mezi standardní bílou nebo barvou antracit. Nabízí se i výběr ze vzorníku barev RAL. Hliníkovou pergolu kryje buď mléčný nebo čirý polykarbonát.

Kdo hledá luxus, jistě si vybere zastřešení terasy v řadě HIGHLINE. Zesílené profily a krytí pergoly bezpečnostním sklem vypadá dobře a dodá celkovému vzhledu domu ten správný styl. Výběr barev je na zákazníkovi a může se inspirovat škálou barev ze vzorníku RAL.

Údržba hliníkové pergoly

Čištění kontrukce je úžasně jednoduché, stačí ostříkat vodou z hadice, případně použít vodu s jarem.

Využití hliníkové pergoly

Hliníková pergola se dá využít nejen jako zastřešení terasy, ale i jako krytí využitelného místa mezi domem a zahradou, kde se ukládá zahradní nábytek, sportovní načiní a jiné.

Z hliníkové konstrukce pergoly vychází i zastřešení garážového stání nebo zimní zahrady. Hliníková pergola má všestranné využití a svojí kvalitou, jednoduchostí použití a údržby odpovídá na nároky všech zákazníků.