doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Co si udělat příjemný stín v podobě zahradního posezení pod novou hliníkovou pergolou? Prodloužíte si tak léto a můžete i v chladnějším období sedět na své terase s hrnkem teplé kávy v ruce, aniž by vás znepokojovalo nepříjemné počasí. Budete nejen chráněni vy a vaše věci, které budete mít uskladněné na terase, ale získáte také prostor navíc, který můžete využívat, jak se vám zlíbí.
Ať už dovolíte dětem si pořídit ping-pongový stůl nebo si můžete terasu osázet velkými květináči s pestrobarevnými květinami, záleží na každém, jak tento prostor navíc využije.

Hliníkové pergoly vám poskytnou mnoho výhod

  • Nulová údržba

Pokud zrovna nepatříte k lidem, kteří mají rádi každoroční natírání dřevěné pergoly, pořiďte si tu hliníkovou, u které vás taková údržba nečeká. Bude stačit pouze voda se saponátem a konstrukce bude opět jako nová.

  • Životnost v řádu desetiletí

Další důležitou výhodou hliníkové pergoly je její dlouhá životnost. Ta je dána především kvalitními hliníkovými profily, které jsou odolné vůči nepříznivému počasí a vydrží tak pro mnoho generací.

  • Elegantní a praktická

Hliníkové pergoly nabízíme v různých dekorech, takže si vybere opravdu každý. Vytvoříte si na své zahradě elegantní prvek, který jen tak někdo nepřehlédne.

  • Universálnost

Nemusíte mít strach, že by se hliníková pergola zrovna k vašemu objektu nehodila. Její vzhled je natolik universální a moderní, že se hodí jak k pasivním domům, tak k tradičnímu domku se sedlovou střechou.

Vybrat si můžete ze tří produktových řad

  • ECO

Nejlevnější hliníková pergola, je produktová řada ECO. Nabízíme ji ve standartních barvách bílá a antracit. Je velmi oblíbená, jak z hlediska ceny, tak z hlediska praktičnosti. Hodí se k plastovým oknům a dveřím. Hliníkovou pergolu vám přivezeme ve formě stavebnice, nebo vám ji můžou smontovat naši profesionálové.

  • PROFI

Varianta hliníkové pergoly PROFI nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. U této produktové řady máte možnost rozšíření do zimní zahrady. Vybírat můžete z 20 rozměrů.

  • DELUXE

U hliníkové pergoly DELUXE naleznete jen ty nejkvalitnější doplňky, jako jsou speciálně zesílené profily nebo bezpečnostní sklo.

Obraťte se s důvěrou na společnost ALcentrum

U nás naleznete kvalitní hliníkové konstrukce pro různá využití. Neváhejte nás kontaktovat.