doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Jde o českého výrobce různých hliníkových přístřešků pro mnohá využití. Rodinná firma Alcentrum vznikla v roce 2008, specializuje se na výrobu hliníkových přístřešků všeho druhu.

Nejdůležitějším cílem naší firmy je především spokojený zákazník. Rozhodnete-li se pro realizaci hliníkového přístřešku od nás, poskytneme vám zaměření a konzultaci zdarma přímo v místě realizace projektu.

Výroba a dodání hliníkového přístřešku probíhá do 3 týdnů od obdržení Vaší konečné objednávky. Budete-li chtít mít moderní přístřešek i odborně namontován, můžete si montáž přiobjednat. Je-li objednávka v částce vyšší než 50 tisíc korun, jako bonus vám ji doručíme zcela zdarma až k vám domů.

Moderní hliníkové přístřešky

  • Hliníkové pergoly
  • Díky hliníkové pergole docílíte zastřešení terasy. Je to skvělá ochrana pro povrch choulostivé terasy, kterou můžete mít i z drahého exotického dřeva. Hliníková pergola prakticky zvětší obytný prostor vašeho domu.

  • Montované garáže a garážová stání z hliníkových profilů
  • Moderní hliníkové přístřešky můžete použít i jako garážové stání, to ochrání váš automobil před jakoukoliv nepřízní počasí. Díky modernímu přístřešku z hliníku tak prodloužíte životnost vašeho automobilu.

  • Hliníkové zimní zahrady
  • V zimních měsících snad každý z nás touží po energii přírody. Tu si můžete dopřát pomocí elegantní hliníkové zimní zahrady. Vytvoříte místo pro relaxaci celé rodiny a prostor, kde budete moci uchovávat teplomilné květiny přes zimu.

  • Hliníkové přístřešky nad dveře
  • Už nemokněte při odemykání dveří vašeho domu. Velmi vhodným řešením je pořídit si hliníkový přístřešek nad vchodové dveře. Ten ochrání vás i vaše vchodové dveře.

  • Zastřešení bazénů
  • Koupací sezonu si můžete prodloužit až o několik týdnů. Bazénové zastřešení z hliníkových profilů je ideální řešení pro udržení čisté vody a tepla.

Vhodný hliníkový přístřešek pro vás

Jste rozhodnutí pro moderní přístřešek právě pro vás? Chcete poptat určitý typ montované hliníkové konstrukce? Pak nás kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221. Rádi vám vaše otázky zodpovíme, pomůžeme s navržením a realizací vašeho projektu.