doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Budete moci svůj volný čas trávit v klidu a v pohodě, za každého počasí pod svou pergolou. Do domu vás nezažene žádný déšť, ani silné sluneční paprsky. V létě můžete grilovat a veselit se pod pergolou společně s rodinou nebo se svými přáteli. Hliníková pergola bude dominantou na vaší zahradě.

Hliník je nadčasový materiál s kvalitními vlastnostmi

Hliníkové slitiny jsou oblíbeným materiálem pro stavbu pergol nebo altánů. Mají své nesporné vlastnosti. Postupně hliník nahrazuje tradiční materiál, kterým je dřevo. O dřevěné konstrukce je zapotřebí se náležitě starat. Čím je tedy hliník tak unikátní?

  • Bezúdržbový materiál

Hliník se řadí mezi velmi odolný materiál. Naše konstrukce jsou ošetřeny vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, díky tomu nepotřebuje už žádnou údržbu. Odpadne vám tak starost s nátěrem, jako tomu bylo u dřevěné pergoly.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny mají dlouhou životnost především díky tomu, že nepodléhají povětrnostním podmínkám. Nemusíte mít strach, že byste za čas měnili hliníkovou pergolu za novou.

  • Vaše zahrada dostane nový ráz

Hliníková pergola bude působit velmi elegantně a obohatí celkově dojem na vaší zahradě. Na výběr máte z široké škály barev i rozměrů. Sladit ji můžete s barvou fasády nebo s tolik oblíbenými plastovými okny a dveřmi.

Provedení hliníkových pergol

Pro naše klienty máme připravené tři produktové řady, které se liší jak cenou, tak provedením.

  • ECO

Produktová řada pergol ECO je nejlevnější ze všech variací našich pergol, které vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů. Jsou k dostání v 15 různých rozměrech a v barvách bílá a antracit.

  • PROFI

U varianty PROFI se jedná o kvalitní pergoly, které jsou s cenou ve vynikajícím poměru. Vybrat si můžete z 20 rozměrů a ve 4 barevných odstínech.

  • DELUXE

Hliníkové pergoly DELUXE jsou nejluxusnější variantou u společnosti ALcentrum, s.r.o. Svým klientům nabízíme pergoly DELUXE ve 4 barevných provedeních nebo v jiných odstínech, dle vzorníku RAL a ve 20 rozměrech.

Zajímá vás naše nabídka hliníkových pergol

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo se chcete zajímat o jiné výrobky od společnosti ALcentrum, s.r.o., tak nás neváhejtekontaktovat.