doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Pokud hledáte profesionální a vstřícný přístup, kvalitně odvedenou práci, tak je pro vás společnost ALcentrum, s.r.o. tím nejlepším výrobcem i dodavatelem hliníkových konstrukcí. Jsme rodinou firmou, která se objevuje na trhu již od roku 2008, čerpáme z bohatých zkušeností, které náš majitel pochytil v zahraničí.

Proč hliníkovou pergolu od ALcentrum, s.r.o.?

Nenabízíme pouze hliníkové pergoly, ale také jiné konstrukce z hliníku, například hliníkový přístřešek nad dveře, zimní zahrady, altány, garážová stání nebo ploty.

Vyrábíme kvalitní hliníkové slitiny, které jsou ošetřeny povrchovou úpravou práškové vypalované barvy KOMAXIT. V nabídce naleznete hned tři produktové řady hliníkových pergol, takže si u nás vybere opravdu každý.

Vlastnosti hliníkových pergol

    • Bezúdržbová pergola

Není potřeba se o hliníkovou pergolu nijak starat, ošetřovat ji nebo ji natírat. Kdyby byla přeci jen ušpiněná, stačí ji omýt vodou se saponátem.

    • Dlouhá životnost

Naše hliníkové konstrukce jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám, takže jejich dlouhá životnost je zaručena. Bude vám sloužit několik desetiletí.

    • Moderní vzhled

Hliník je nadčasový a universální materiál, proto se hodí jak k novému modernímu domu, tak ke klasickému baráčku se sedlovou střechou.

    • Ochrana vaší terasy

Hliníkové zastřešení ochrání nejen vaši terasu, kterou můžete mít postavenou z exotického dřeva, ale také vše, co na své terase uschováte, ať už jde o zahradní nábytek, stolní fotbálek a jiné věci, které tam můžete uschovat klidně přes celou zimu.

    • Nový obytný prostor

Otevře se vám nový rozšířený prostor pro relaxaci a odpočinek, zvlášť pokud léto končí a vy chcete trávit chladné dny pod svou pergolou.

Stačí už jen vybrat typ pergoly

Chcete-li poradit s výběrem hliníkové pergoly, neváhejte se nám ozvat, rádi zodpovíme všechny vaše případné dotazy.