doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky


Společnost vznikla jako rodinná firma již v roce 2008, máme proto bohaté zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí, svým zákazníkům poskytujeme kvalitní zákaznický servis, na kterém si zakládáme. Pokud si u nás vyberete svou hliníkovou konstrukci, nemusíte platit předem. Platbu provedete buď převodem na účet, nebo vám můžeme pergolu poslat na dobírku.

Jaké mají hliníkové pergoly výhody?

Široké spektrum zákazníků si oblíbilo hliníkové pergoly, především kvůli jejich nesporným výhodám.

  • Bezúdržbovost

Hliníkové pergoly jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin, které nemusíte už dále ošetřovat nebo natírat, postačí vám saponát s vodou a pergolu očistit.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám, takže jejich dlouhá životnost je zaručena.

  • Moderní vzhled

Na výběr máte s široké nabídky barev i rozměrů, takže si můžete vybrat pergolu, která se bude perfektně hodit k vašemu domu. Navíc jejich design je moderní a elegantní, takže se bude hodit jak k pasivnímu domu nebo ke klasickému baráčku se sedlovou střechou.

  • Ochrana terasy

Máte-li terasu sestavenou z nějakého exotického materiálu, naše hliníková pergola jí dokonale ochrání před deštěm nebo prudkým sluníčkem. Ochrání také vše, co si na svou terasu uložíte, zahradní nábytek a ostatní vybavení.

Výběr z 3 produktových řad

  • ECO

Nejlevnější pergola na trhu je varianta ECO. Jedná se o kvalitní provedení hliníkové konstrukce, které můžete mít doma už 3. den od objednání. Můžou vám ji naši profesionálové smontovat nebo vám ji pošleme ve formě stavebnice. Vybírat můžete ze dvou základních barev, sněhové bílá a antracit hladký.

  • PROFI

Poměr kvalita versus cena je nejvíce vyvážený u hliníkových pergol PROFI, které dodáváme ve 20 různých rozměrech, a velkou výhodou je, že jde rozšířit do zimní zahrady.

  • DELUXE

Naší nejexkluzivnější pergolou je varianta DELUXE, která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete jak z rozměrů v nabídce nebo atypický rozměr. Střešní lišty dodáváme ve stejné barvě, jako je konstrukce pergoly.

Výběr je jen na vás

Přejete si, dozvědět se více informací nebo poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat.