Jaro je ideální čas pro pořízení hliníkové pergoly

profiline02Zima je kalendářně u konce a svou vládu přebírá jaro. Slunečné dny a teplejší počasí na sebe nenechá dlouho čekat a my se nemůžeme dočkat, až si budeme vychutnávat čerstvou kávu někde na zahrádce.


Padlo u vás v zimě rozhodnutí, že si necháte zhotovit zahradní pergolu, chtěli jste ale počkat na teplejší počasí? Právě teď je ideální doba na objednání hliníkové pergoly.

Hliníková pergola z kvalitních materiálů vydrží dlouhá léta, navíc jsou hliníkové profily v poslední době hit pro elegantní vzhled a nadčasovost. Déle se svou objednávkou neotálejte! Kvalitní hliníkovou pergolu ve standardním rozměru dodáváme do 3 týdnů od objednání.

 

Vyberte si své provedení

Naše původem rodinná firma se během posledních let rozrostla, a to nejen v počtu zaměstnanců, ale i v provedení hliníkových přístřešků.
Chceme vyjít vstříc všem našim zákazníkům, proto jsme vyvinuli 3 různá produktová provedení, ze kterých si vybere skromný zákazník, ale i ten nejnáročnější klient.

  • Produktová řada ECO - základní provedení s nejnižší cenou na trhu
  • Produktová řada PROFI - nejvíce prodávané provedení, kde kvalita kopíruje i cenu
  • Produktová řada DELUXE - nejkvalitnější provedení odpovídající své vyšší ceně, zvolit si můžete i bezpečnostní sklo

Proč vlastně vsadit na hliníkové pergoly?

Hliníkové přístřešky se staly v poslední době opravdu velmi žádanými, a to nejen pro svůj moderní a nadčasový vzhled. Nabízejí spoustu dalších výhod, jakými jsou například:

  • nehořlavost
  • nevyžadují údržbu
  • velmi dlouhá životnost
  • přijatelná pořizovací cena
  • odolnost materiálu a barevného provedení
  • široká paleta barev

Užívejte si jaro na své zahradě, a to i v případě, že bude nevlídné počasí. Vypít si kávu po náročném dni můžete za slunečních paprsků, ale i v dešťových kapkách – hliníková pergola vás ochrání za každého počasí.

V chladnějších a zimních měsících můžete pergolu využít například k přezimování zahradního nábytku nebo zde můžete mít vybudován sportovní koutek.

Doplňující informace k hliníkovým pergolám

Máte-li jakékoliv dotazy nebo vám chybí informace k hliníkovým pergolám, pak nás kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Na požádání pro vás vypracujeme grafický návrh včetně předběžné kalkulace zdarma.