doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Ideálním dárkem bude letos kvalitní hliníková pergola od společnosti ALcentrum, sro , která jistě plní vaše očekávání a udělá radost celé rodině. Společnost ALcentrum je na českém trhu od roku 2008 a za tu dobu nasbírali nesčetně zkušeností v oblasti výroby hliníkových konstrukcí. V nabídce naleznete mimo hliníkové pergoly také zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo ploty a plotové zástěny z hliníku.

Hliníková pergola se stane součástí vašeho domu i rodiny. Dokáže propojit zahradu s obytnou částí domu a uvidíte, jak rádi v ní budete trávit dobu od jara do podzimu. Může mít všestranné využití. Většinou slouží jako místo pro grilovací párty s rodinou a pro relaxaci a především poskytnem úkryt před ostrým letním sluníčkem. Dětem zde můžete vytvořit hernu s pingpongovým stolem nebo stolním fotbálkem a uvidíte, jak budou nadšeni. Hliníková pergola je ideální tipem pro rodinný dárek pod stromeček, protože dokáže potěšit celou rodinu.

Výhody hliníkové pergoly

Oproti dřevěným konstrukcím, hliníková pergola obsahuje žádné výhody a vlastnosti produktu, které jiný materiál nemá.

    • Bezúdržbovost

nebude ztrácet čas s ošetřením konstrukce pergoly, nebude se vás týkat každoročního nátěru proti škůdcům, protože hliníková pergola ošetřovat žádnou údržbu . Postačí jen saponát s vodou a je opět čistá a jaké nová. Již z výroby je ošetřena vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT , která je velmi odolná.

    • Dlouhá životnost

Všechny hliníkové konstrukce jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám , a proto vám mohou sloužit po dlouhá desetiletí.

    • Ochrana teras

Je vaše terasa sestavena z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí neustále pršet nebo svítit ostré slunko? Hliníková pergola jej dokáže dokonale ochránit .

    • Snadná montáž

Hliníkovou pergolu vám můžeme dodat ve formě stavebnice a vy si ji sami sestavíte podle instruktážního DVD. Pokud si na to ale netroufnete, můžete si objednat profesionální montáž a nechat vše na nás.

Teď si stáčí jen objednat

Neváhejte se na nás obrátit. , rádi vám poskytneme veškeré informace a poradíme s výběrem hliníkové pergoly.