doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Chcete-li si ještě dopřát poslední grilování s přáteli nebo pohodové posezení s rodinou, je tu právě pro vás ALcentrum, s.r.o.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vznikla jako firma rodinná již v roce 2008. Má tedy spoustu zkušeností v oblasti hliníkových konstrukcí. Na prvním místě je pro nás zákazník, ke kterému se snažíme přistupovat velmi individuálně se vstřícným přístupem.

Proč si vybrat právě hliníkovou pergolu?

  • Vaše terasa bude pod tou největší ochranou

I když máte terasu sestavenou z nějakého exotického dřeva, nemusíte mít vůbec strach, protože vaše terasa bude v bezpečí. Bude chráněna před slunečními paprsky, větrem nebo deštěm i sněhem.

  • Dlouhá životnost

Naše hliníkové pergoly nepodléhají povětrnostním podmínkám, díky tomu je jejich životnost mnohem delší než u dřevěných pergol.

  • Bezúdržbovost

Velkou výhodou je to, že se o svou pergolu nemusíte nijak starat, ani ji natírat. Pokud je znečištěná, postačí jen voda a pergola je zase jako nová.

  • Universální vzhled

Hliníkové pergoly jsou pro svou variabilitu velmi oblíbené. Hodí se ke klasickému domečku nebo k modernímu pasivnímu domu.

Na výběr máte ze tří typů hliníkových pergol

   • Varianta ECO

Jedná se o cenově nejdostupnější řešení hliníkové pergoly. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech v odstínech antracit a sněhově bílá.

   • Varianta PROFI

Hledáte-li výhodnou nabídku se skvělým poměrem mezi kvalitou a cenou, je právě hliníková pergola PROFI pro vás. Můžete si vybrat z 20 rozměrů a odstín si zvolíte podle barevného dekoru na přání.

   • Varianta DELUXE

Hliníková pergola DELUXE je naše nejkvalitnější pergola, protože je vyrobena z těch nejluxusnějších a kvalitních materiálů, jako je bezpečnostní sklo nebo speciálně zesílené profily.

Vybrali jste si svou hliníkovou pergolu?

Máte-li vybráno nebo se jen chcete zeptat na podrobnosti, stačí nás kontaktovat.