Hliníkové pergoly s 20% slevou jako dárek od Ježíška

profiline02Přemýšlíte, co by vaší rodině udělalo radost pod stromeček? Chtělo by to něco, co bude využívat celá rodina. Máme pro vás ideální dárek. I my rádi nadělujeme radost a dárky, a to v podobě vánoční slevy až 20% na všechny pergoly.

Vaše zahrada dostane nový kabát a terasa bude pod stálou ochranou před nepřízní počasí. Společnost ALcentrum, s.r.o. má bohaté zkušenosti s výrobou různých hliníkových přístřešků, které jsme pobrali v zahraničí.

Hliníkové přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost, takže vám vydrží i po několik generací. Hliníková pergola se dá montovat jak k novostavbě, tak k již postavenému domu. Na výběr máme tři produktové řady, takže se nemusíte bát, že by se k vašemu domu hliníková pergola nehodila. Hodí se k pasivním i klasickým domům.

 

Proč vybrat hliníkovou pergolu od ALcentrum, s.r.o.?

Nejen, že vám nabízíme pergoly s vánoční slevou až 20%, ale hliníkové pergoly disponují spoustou výhod, které bychom vám rádi představili.

    • Bezúdržbový materiál

O hliníkové pergoly se nemusíte vůbec starat. Odpadne vám starost o každoroční nátěr a údržbu, jako tomu je u dřevěných pergol. Pokud se vám bude zdát zaprášená nebo jinak zašpiněná, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

    • Elegantní vzhled

Naše pergoly jsou universální, ale přesto originální s elegancí, Hodí se k moderním stavbám či starším domům. Vybírat můžete z různých odstínů i rozměrů, vyberete tu svou pergolu, která bude dokonale ladit s plastovými dveřmi a okny.

    • Jednoduchá montáž

Hliníkové pergoly vám můžeme dodat ve formě stavebnice a vy si jej snadno smontujete na své zahradě. Zvládnete to pomocí instruktážního DVD. Můžete si ale objednat i montáž od našich profesionálů.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin, ale také ošetřeny stříkanou barvou zvanou KOMAXIT, kterou nabízíme v různých odstínech, ale především se jedná o stálou a odolnou barvu.

Dopřejte si hliníkovou pergolu s 20% vánoční slevou

Právě teď je ten nejlepší čas, objednat si hliníkovou pergolu s 20% slevou, kterou od nás máte jako dárek pod stromeček. Nepožadujeme žádné zálohy předem, jako jiné společnosti. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, rádi pro vás připravíme cenovou nabídku.