doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky


Všechny tyto požadavky perfektně splňují hliníkové pergoly na míru od společnosti Alcentrum s.r.o. s rekordně krátkou dodací lhůtou do 3 týdnů od objednávky.

Alcentrum – česká firma s českou výrobou

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká, původem rodinná firma, která byla založena již v roce 2008. Za dlouhou dobu naší existence jsme načerpali spoustu zkušeností právě v oblasti hliníkových konstrukcí. Díky tomu jsme v současné době schopni vyhovět téměř jakémukoliv přání našich zákazníků.

Hliníkové přístřešky mnoha podob

Hliníkové konstrukce jsou velmi oblíbeným a elegantním řešením různých přístřešků. Využít se dají nejen jako pergoly, ale také jako zahradní altány, zimní zahrady, zastřešení garážového stání, přístřešky nad dveře nebo třeba zastřešení bazénu či vířivky. Díky svému nadčasovému vzhledu budou hliníkové pergoly vypadat skvěle jak u nových moderních domů, tak i ve starší zástavbě.

Výhody a variabilita hliníkových přístřešků

Hliníkové pergoly společnosti Alcentrum s.r.o. jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál nabízí hned několik opravdu velkých výhod. V dnešní uspěchané době ocení snad všichni u hliníkových pergol minimální nároky na údržbu a opravdu dlouhou životnost. Hliníkové konstrukce jsou také barevně stálé, odolné vůči povětrnostním podmínkám a nehořlavé.
Hliníkové profily, ze kterých jsou konstrukce sestavovány, jsou velmi variabilní. Díky tomu jsme schopni navrhnout Vám hliníkovou pergolu na míru. V nabídce máme několik typů hliníkových pergol, vybrat si můžete rozměry i barevné provedení.

Kompletní služby

Pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o., využít můžete našich kompletních služeb.
Konkrétní místo k Vám přijedeme osobně zaměřit a vytvoříme projekt. Do 3 týdnů od objednání budete mít pergolu sestavenou na Vaší zahradě.

Nepožadujeme žádné zálohy, platíte až při dodání. Věřte, že hliníkovou pergolou na míru vytvoříte na své zahradě originální místo pro odpočinek, posezení s rodinou i přáteli, a to i za nepříznivého počasí. Ochráníte tak před vnějšími vlivy nejen sebe ale třeba i svoji terasu nebo stěnu rodinného domu.

Objednávka hliníkové pergoly

Jestliže Vás naše nabídka oslovila, navštivte naše stránky Alcentrum.cz, kde můžete uskutečnit vaši objednávku. Využít můžete buď naše telefonní čísla 739 292 921 a 732 607 221 nebo nám napište přes kontaktní formulář. Všechny vaše dotazy Vám rádi zodpovíme, poradíme s výběrem i objednávkou.

Vsaďte na kvalitní provedení hliníkových pergol na míru, rychlé dodání do 3 týdnů od objednávky a rozumné ceny. Vsaďte na českou firmu Alcentrum s.r.o..