Hliníková pergola - dar pro celou rodinu

Tešili jste se na jaro? Ale zatím vám plány na zahradní párty kazí předpověď počasí, kdy meterologové hlasí, že bude letos vysoký počet srážek? Nezoufejte a nenechte si kazit svou náladu a posezení s příteli díky počasí. Jarní deštíky na vaší zahradě vyřeší zahradní pergola!

Zahradní pergola je skvělé řešení pro rodinné domky, restaurace, kavárny i chatky a chalupy. Pergola vám zajistí příjemné posezení venku i za deštivého počasí.

Jaký zvolit materiál na výrobu zahradní pergoly?

Zahradní pergola se staví z různých materiálů, nejčastější však bývá dřevo nebo hliníkové profily. Oproti dřevu se hliníkové profily pyšní několika vlastnostmi, které dřevo prostě nemá. Jde o :

  • bezúdržbovost
  • dlouhá životnost nevyžadující finanční náročnost
  • moderní, luxusní a nadčasový vzhled
  • možnost proměnit na zimní zahradu
  • nízké pořizovací náklady
  • spolehlivou ochranu terasy

Rozhodli jste se pro stavbu hliníkové pergoly? Pak kontaktujte renomovanou firmu Alcentrum s.r.o., která se zabývá výrobou hliníkových pergol a dalších přístřešků z hliníkových profilů. V jejich nabídce jsou i ploty a plotové zástěny.

Chcete potěšit celou rodinu a trávit rodinné volné chvilky na zahradě? Pak objednejte hliníkovou pergolu. Bude to dárek pro celou rodinu. Hliníková pergola je skvělá investice do bydlení.

U rodinné firmy Alcentrum se nemusíte obávat žádných záloh předem. Samozřejmostí je grafický návrh včetně předběžné kalkulace zcela zdarma. Na nic už nečekejte.