doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Budete ochráněni před vlivy, jako je sníh nebo kroupy. Můžete si s příteli sednout v teple domova a jen si odběhnout pod novou hliníkovou pergolu, kde na novém grilu vytvoříte luxusní jídlo.

Rádi vám takový dokonalý sen splníme. Jsme českou společností, která vyrábí kvalitní hliníkové přístřešky. ALcentrum, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2008. Mimo hliníkové pergoly pro vás vyrobíme i zahradní altány, zimní zahrady, přístřešky nad dveře nebo garážová stání.

Výhody hliníkové pergoly

    • Žádná údržba

Na výrobu hliníkovou pergol používáme kvalitní slitiny, které jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT. Konstrukce už nepotřebuje žádnou jinou údržbu. Pokud bude povrch konstrukce znečištěný, postačí saponát s vodou. Nemusíte řešit každoroční nátěry apod.

    • Moderní vzhled

Hliníková pergola vám poskytne moderní, nadčasový vzhled. Bude se hodit k jakékoliv stavbě a můžete ji perfektně sladit s barvou plastových dveří a oken. Vybrat si můžete z různých rozměrů i odstínů.

    • Dlouhá životnost

Díky kvalitním hliníkovým slitinám, ze kterých jsou pergoly vyráběny, vám vydrží po mnoho generací. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

    • Ochrana terasy

Hliníková pergola neochrání pouze váš gril, ale také terasu, na kterou nebudou působit povětrnostní podmínky. Můžete ji mít například sestavenou z nějakého choulostivého materiálu a ona si stále bude držet svou bravu i tvar.

    • Výběr ze 3 typů pergol

Pro své klienty máme v nabídce 3 typy hliníkových pergol. Varianta ECO je nejlevnější pergolou. K dostání je v 15 rozměrech v barvě bílá a antracit. Nabízí universální vzhled a můžeme vám ji dovézt ve formě stavebnice již do 10 dnů od objednání. Varianta PROFI je ideálním kompromisem mezi cenou a kvalitou produktu. Vybrat si můžete z 20 různých odstínů ve 4 standartních barvách. Nejluxusnější řadou je varianta DELUXE, u které poskytujeme pouze profesionální montáž a můžete ji mít v různém barevném provedení i rozměrech. Je dodávána společně s bezpečnostním sklem.

Započtěte grilovací sezónu

Grilujte pod svou novou pergolou. Stačí nás jen kontaktovat, společně vybereme to nejvhodnější řešení pro vás.