doprava hliníkové pergoly zdarma

Vítejte na stránkách firmy ALcentrum, s. r. o.!

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Specializujeme se na výrobu a prodej hliníkových konstrukcí na zakázku. Hliníkové konstrukce na zakázku mají velmi mnoho výhod. Nejsou příliš drahé, mají minimální požadavky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i:

Garážová stání a montované hliníkové garáže

Vyrobíme pro vás přístřešek pro vaše auto z hliníkových profilů v dekoru
a rozměru dle vašeho přání.

Zimní zahrady

Rozšiřte svůj dům o útulnou zimní zahradu, a užijte si posezení s přírodou na dosah, i když je venku zima.

 

Hliníkové přístřešky nad dveře

Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře a ochráňte tak nejen vstupní prostor do vašeho domu, ale i samotné dveře.

 

 

Zahradní altány

Zahradní altány jsou řešením pro pasivní domy, kde není možné kotvení do obvodového pláště domu.

 

Novinky

Pomocí hliníkové pergoly, kterou můžete vybudovat téměř v jakémkoli počasí, získáte nový prostor, kde budete moci trávit volné chvíle s rodinou i přáteli. Výhody hliníkových pergol jsou opravdu velké. Jednou z největších výhod je fakt, že vaše hliníková pergola vydrží po mnoho generací, aniž by změnila tvar nebo barvu.

Na výběr máte ze 3 produktových řad

Naše společnost vytvořila tři základní produktové řady, které mají svá bližší specifika. Díky tomu si u nás vybere i ten nejnáročnější klient, kterého jen tak něco neuspokojí.

  • Produktová řada ECO
  • Mezi našimi zákazníky je tato řada velmi oblíbenou. Hlavním důvodem je, že se skvěle hodí ke klasickým plastovým oknům a dveřím v bílé barvě. Je také naši nejlevnější variantou a dodáváme ji v 15 různých rozměrech.

  • Produktová řada PROFI
  • Hliníkové pergoly PROFI volí nejčastěji zákazníci, kteří mají rádi kvalitu za rozumnou cenu. Je naší střední třídou, u které můžete volit nejen různé rozměry (20 velikostních provedení), ale navíc také barevné provedení. Barvu hliníkové pergoly tak můžete dokonale sladit s barvou vašich oken a dveří.

  • Produktová řada DELUXE
  • Pro nejnáročnější zákazníky máme připravenou produktovou řadu DELUXE. K výrobě těchto hliníkových pergol používáme navíc materiály jako je komůrkový polykarbonát v čirém, mléčném či barevném provedení nebo bezpečnostní sklo - oboje s UV ochranou. Navíc mají tyto pergoly zesílené profily nebo si můžete zvolit střešní lišty v barvě pergoly.

Vaše rodina si zaslouží krásny a praktický dárek k Vánocům

Při nákupu dárkového poukazu nemusíte řešit finální podobu hliníkové pergoly. Vše dořešíme společně po výběru vhodné varianty vaší pergoly. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme.