Výhody hliníkové pergoly proti dřevěným pergolám

Dřevěná pergola je krásná. V dnešní době se ale lidé čím dál víc poohlížejí po modernějším způsobu zatřešení terasy. Patříte mezi ty, kteří chtějí zastřešit terasu a nevědí, jaký typ pergoly si vybrat?

Naše rada zní - zvolte kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum. Hliníkové přístřešky, které Alcentrum vyrábí, jsou kvalitní a můžete je použít nejen na zastřešení terasy, ale také jako přístřešek nad dveře, garážové stání, zimní zahradu, zastřešení bazénu a další.

Hliníková pergola

Zajímá Vás, jaké vlastnosti a výhody nabízí hliníková pergola? Bezesporu mají přístřešky z hliníku několik předností, které oceníte.

Hliníkové přístřešky a pergoly nabízejí:

  • Bezúdržbovost - není potřeba zvláštní péče ve srovnání s dřevěnou pergolou
  • Moderní vzhled - pergoly z hliníku vypadají luxusně
  • Dlouhá životnost - i bez údržby je hliníková pergola dlouhá léta krásná
  • Odolnost - odolává nejen slunečním paprskům ,ale i sněhu a dešti a stále si drží svou krásu
  • Zasklení - můžete se rozhodnout pro zasklení pergoly kdykoliv v průběhu užívání a vytvořit si z pergoly například krásnou zimní zahradu

S hliníkovou pergolou oceníte především to, že nevyžaduje příliš velkou údržbu. V případě znečištění si vystačíte s kbelíkem vody a hadrem na omytí.

Pergola ze dřeva

Milovníci dřevěných a přírodních materiálů zajisté ocení dřevěnou pergolu. Vypadá krásně a oblibu si stále drží. Neopomeňte ale to, že u dřevěné pergoly se nemůžete spolehnout na bezúdžbovost.

O pergolu ze dřeva je potřeba se náležitě a pravidelně starat. Dřevěná pergola je potřeba natírat a napouštět oleji, v případě potřeby i zabrousit. Tento postup musíte alespoň dvakrát do roka zopakovat pro zachování vzhledu dřevěné pergoly! Mějte tedy na paměti, že s každým ošetřením dřevěné pergoly se Vám cena prodražuje. Olej i broušení stojí peníze a to nehledíme na čas, který pravidelnou údržbou u dřevěné pergoly strávíte.

Dopřejte si pergolu, ve které budete čas trávit odpočinkem a ne prací, zvolte hliníkovou pergolu. Pro objednání kvalitní hliníkové pergoly nás stačí pouze kontaktovat, popřípadě využít náš e-shop.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy