Zateplete dům pomocí foukané izolace

Při stavbě nového rodinného domu se dnes už naprosto automaticky myslí na vhodnou tepelnou izolaci domu, stejně tak jako jakou kvalitní pergolu si k novém udomu pořídit. V dřívějších letech tomu tak bohužel ale nebylo a spousta starších domů je dnes vystavena řešení otázek ohledně zateplení. Teplo je drahé, spočítejte si, kolik za rok protopíte a kolik tepla Vám uteče z domu ven.

A kolik tepla uniká z neizolovaného domu?

Tak na tuto otázku ‚Vám odpoví vyškolený pracovník , který vlastní termokameru. Troufám si tvrdit, že naměřené hodnoty se Vám moc líbit nebudou. Tak proč neudělat něco pro to, aby z domu teplo neunikalo? Zateplením získáte tepelný komfort v zimních měsících a naopak v létě se „vedro“ nedostane do domu. Věděli jste, že tepelné izolace působí i jako izolace zvukové?

Foukaná izolace

Řešení, jak rychle a bezodpadově zateplit dům nabízí foukaná izolace. Laicky řečeno, foukaná izolace je nafoukána pomocí foukacího stroje na místo určení.

Jaké je vlastně složení foukané mierální izolace?

Foukaná minerální izolace je v podstatě nafoukaná minerální vata vyznačující se mnohými vlastnostmi, kterými jsou tvarová a objemová stálost, odolnost proti vlhkosti, plísni, hnilobě, ohnivzdornost. Díky nízké hmotnosti minerální vaty je tento druh zateplení vhodný i pro starší budovy. O zdravotní nezávadnosti minerální vaty se můžete přesvědčit v certifikátu O zdravotní nezávadnosti.

Snížit náklady na vytápění Vám pomůže právě foukaná izolace.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy