Vstupte do jara s novou pergolou

Přestože opravdová zima nás teprve čeká, než se nadějeme, bude tady jaro. Přípravy na něj mohou trvat delší dobu a koupě nové pergoly se také nemusí uskutečnit ze dne na den. Chcete být připraveni na první jarní sluneční paprsky? Objednejte novou pergolu již nyní!

Hliníková pergola vydrží

Trápí vás stará dřevěná pergola, kterou musíte každý rok natírat a možná už ani vzhledem není to, co bývala? Vyměňte dřevěnou pergolu za novou, hliníkovou. Zahradní pergoly z hliníku mají dlouhou životnost a navíc jsou bezúdržbové!

Kvalitní hliníková konstrukce tvoří základ pergoly na terasu. Její technické provedení je vysoce kvalitní a vydrží sloužit dlouhé roky. Díky úpravě povrchu práškovou vypalovanou barvou se nemusíte starat o natírání ani žádnou jinou údržbu.

Vybrat provedení

Firma ALcentrum, s.r.o. nabízí hliníkové pergoly ve třech provedeních. Základem je řada Greenline, jejíž předností je nenáročné provedení a nízká cena. Vyšší řada je nazvána Profiline a může se pochlubit reprezentativním vzhledem a širší nabídkou rozměrů a barev. Pro luxusní vzhled vaší nové pergoly vybírejte z řady Highline, která nabízí to nejpreciznější zpracování, robustní vzhled a výběr ze dvou druhů zastřešení.

Vybrat barvu

Za základ se u hliníkových pergol považuje barva antracit hladký (šedá) a sněhově bílá. U vyšších řad si můžete v rámci nadstandardní objednávky zvolit dekor na přání.

Pergola nebo zimní zahrada?

Váháte, zda pořídit pouze pergolu, nebo byste z vaší terasy udělaly rovnou zimní zahradu? S pergolami z ALcentrum, s.r.o. neděláte kompromis, protože při koupi pergoly můžete myslet rovnou na zimní zahradu a konečné provedení konstrukce přizpůsobit svému požadavku. V létě pergola, v zimě zimní zahrada.

Máte-li zájem o hliníkovou pergolu nebo zimní zahradu, kontaktujte firmu ALcentrum, s.r.o. na telefonu 736-658-181 a informujte se o možnostech konstrukce a montáže.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy