Dopřejte si luxus s hliníkovou pergolou Highline

Hliníková pergola je skvělým doplňkem Vaší zahrady, působí jako elegantní mezičlánek mezi domem a zahradou. S hliníkovou pergolou objevíte spoustu možností, jak jí využít, nejen pro relaxaci a odpočinek, ale i pro posezení s přáteli, možnost sportovních her a mnoho dalšího. To vše můžete podnikat díky pergole z hliníkových profilů i za nevlídného počasí.

Již dlouho zvažujete pořízení pergoly? Oslovila Vás právě pergola z hliníkových profilů? Dopřejte si luxus a pořiďte si hliníkovou pergolu v provedení označeném jako HIGHLINE.

Hliníková pergola nejen pro zastřešení terasy

Naše společnost Alcentrum se specializuje nejen na výrobu a prodej, ale i projektování hliníkových pergol. Jelikož Alcentrum působí na trhu již několik let, snaží se stále inovovat způsoby využití hliníkových pergol.

Zajisté oceníte i přednosti pergol z hliníku. S porovnáním s dřevěnou terasou nabízí hliníková pergola lepší komfort a luxusní vzhled. Jde totiž o bezúdržbové řešení zastřešení s velmi dlouhou životností a odolností proti rzi, korozi a povětrnostním podmínkám.

Hliníkovou pergolu můžete využít například jako:

  • Přístřešek nad dveře
  • Zastřešení bazénů
  • Garážové stání
  • Zimní zahrada
  • a další

Hliníková pergola v tom nejluxusnějším provedení

Patříte mezi ty, kteří si potrpí na luxus a rádi za kvalitu zaplatí? Pak právě pro Vás nabízíme hliníkovou pergolu řady HIGHLINE. Jde o řešení, u kterého si můžete vybrat ze 20ti rozměrů a dvou odstínů. Pokud se Vám nebude ani jeden zamlouvat, pak budete mít možnost zvolit si libovolný dekor na přání.

Pro objednání pergoly z hliníkových profilů nás můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo nám zavolejte na 732 607 221.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy