Hliníková pergola ochrání vaši terasu i v zimě

Už se blíží zima a možná se brzy dočkáme prvních sněhových vloček. Připravte se na zimní období a nechejte si
zastřešit terasu, abyste ji ochránili před působním sněhu, mokra nebo ledu. Zastřešením terasy získáte další prostor, který můžete využít i v zimě.

Ochrana terasy v zimě

Nově zbudovaná dřevěná terasa je vaší chloubou, ale obáváte se, jaký vliv na ni bude mít zimní počasí, kdy sněží, mrzne, nebo prší? Dobrým způsobem jak ochránit terasu v zimě je postavení zastřešené hliníkové pergoly. Zastřešení pergoly polykarbonátem představuje pevnou střešní ochranu před sněhem nebo i kroupami.

Zastřešené úložné prostory

Hliníkové pergoly se střešní krytinou poskytují nejen kvalitní ochranu terasy před působením povětrnostních vlivů, ale nabízejí se též jako skladové prostory během zimy. Chcete-li uchránit jakoukoliv věc před sněhem nebo deštěm, ale nemáte možnost uskladnění například do garáže, zastřešením terasy získáte další chráněný skladový prostor.

Variabilita hliníkových pergol

Zastřešením terasy využití konstrukce hliníkové pergoly nekončí. Díky široké variabilitě konstrukce lze hliníkové profily využít pro stavbu zahradního altánu nebo zimní zahrady.

Zpevněná plocha u domu nemusí být jen terasa těsně sousedící s domem. Terasu lze postavit i na volném prostranství, čímž vytvoříme zajímavě řešený prostor pro relaxaci nebo pohoštění uprostřed zahrady. Pro ochranu takto pojaté terasy využijeme samostatně stojící hliníkovou pergolu nebo-li zahradní altán.

Máte-li pocit, že otevřená terasa se nedá kvůli počasí maximálně využít, lze ji snadno proměnit v zimní zahradu. Prosklením bočních stěn hliníkové pergoly získáte tepelně izolovaný prostor, kterým si rozšíříte obytné místnosti domu.

Odborníci na zastřešení terasy

Pracovníci firmy ALcentrum s.r.o. jsou připraveni vyslechnout všechny požadavky svých zákazníků a vyjít jim maximálně vstříc. Individuální řešení a přístup je samozřejmostí a výsledky jsou vždy k celkové spokojenosti zákazníků.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy