Darujte k Vánocům hliníkovou pergolu

Už nemůžete poslouchat věčné nářky členů rodiny, že s pergolou by se jejich terasa dala využít více dnů v roce, že když prší, tak je terasa k ničemu? Učiňte všem stížnostem přítrž a kupte jim pergolu k Vánocům!

Kvalitní pergola má široké uplatnění

Možná se vám tento nápad zdá přiliš originální, až neuskutečnitelný. Ale představte si, jakou radost udělá vaší manželce
kvalitní hliníková pergola, pod kterou bude moci trávit slunečné dny v létě a třeba mírně deštivé dny i během podzimu.

Garážové stání pro manžela

Manžel si neustále stěžuje, že mu prší na auto? Už teď nadává na sníh, který mu zakryje celé auto? Vyvarujte se všech jeho nářků a pořiďte mu přístřešek pro auto z hliníku!
Díky zastřešení garážového stání bude auto v suchu a manžel v klidu.

Zastřešení bazénu pro celou rodinu

Překvapte rodinu originálním nápadem a nadělte jim pod stromeček zastřešení bazénu. Jejich nadšení nebude brát konce, protože konečně budou moci využívat bazén celoročně. Spokojenost ve tvářích nejbližší za to stojí!

Zimní zahrada pro všechny

Toužíte po větším prostoru v domě? Potřebujete pro vaše květiny další místnost? Dopřejte si luxus zimní zahrady v kvalitním provedení a užívejte si pobyt v zahradě celý rok. Takový dárek je neadresný, ale radost z něho budou mít všichni!

Hliníkové pergoly od výrobce

ALcentrum s.r.o. je výrobcem hliníkových konstrukcí, ze který se montují hliníkové pergoly s všestranným využitím.

Jako základní službu nabízí zaměření zdarma v místě plánované realizace a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Variabilita hliníkových pergol je široká, přizpůsobení prostoru pro montáž je samozřejmostí.

Při objednávce přesahující částku 50.000 Kč nabízí dopravu zdarma v okruhu do 50 km od sídla firmy.

Hliníkové pergoly se dají využít i k dalším účelům, například jako přístřešky nad dveře, montované garáže nebo zahradní altány.

Využijte včasné nabídky a objednejte hliníkovou pergolu ještě dnes.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy