Vyberte si ze tří provedení hliníkových pergol

Rozhodli jste se pro stavbu pergoly, abyste si dopřáli místo, kde budete nejen po náročném dni odpočívat, ale také poseděli s přáteli, rozšířili obytnou část svého domu a zahrady nebo mohli pěstovat třeba květiny. Už jste četli o možnosti hliníkových profilů na pergolu, chtěli byste se ale dozvědět více? Proč byste měli zvolit právě tento materiál? A je více možností na výběr?

Přednosti hliníkových pergol

Hliníkové pergoly mají mnoho výhod, které zajisté oceníte.

  1. Dlouhá životnost - nemusíte se bát, že za 5 let budete muset přemýšlet nad novou pergolou, pergola z hliníkových profilů Vám vydrží dlouhá léta
  2. Vysoká odolnost - Odolává různým povětrností podmínkám (od slunečních paprsků až po déšť a sníh
  3. Bezúdržovost - nad údržbou si nemusíte vůbec lámat hlavu, postačí Vám kbelík s vodou nebo občas osprchovat hadicí
  4. Moderní vzhled - stačí Vám shlédnout pár fotografií a sami hned usoudíte, že vzhled hliníkové pergoly je opravdu luxusní
  5. Zastřešení - v případě, že se rozhodnete, že hliníkovou pergolu potřebujete zasklít, pak v tom není žádný problém, zasklít hliníkovou pergolu jde kdykoliv

Provedení hliníkové pergoly

Pokud jste se ve čtení tohoto článku dostali až sem, asi se opravdu chystáte vybrat pergolu z hliníku. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, že požadavky zákazníků jsou velice rozmanité a každý touží po něčem jiném, vyrábíme pro Vás hliníkové pergoly hned ve třech provedeních.

Hliníková pergola GREENLINE

Tato řada vyjde vstříc těm, kteří do hliníkové pergoly nechtějí investovat moc peněz. Nabídneme Vám jí v odstínu sněhově bílé v 15 různých rozměrech.

Hliníková pergola PROFILINE

V této řadě naleznete rozumnou cenu a zároveň kvalitu. Hliníkové pergoly Profiline můžete mít ve dvou odstínech, a to sněhově bílou nebo antracit hladký ve 20 rozměrech. Pokud si nevyberete odstín, pak si můžete zvolit jakýkoliv dekor na přání.

Hliníková pergola HIGHLINE

Řada HIGHLINE je to nejluxusnější provedení, které od nás můžete získat. Vybírejte z 20 různých rozměrů a odstínu sněhově bílé, antracit hladký nebo dekor na přání.

Chcete se podívat na několik našich realizací hliníkových pergol? Na našich stránkách je samozřejmě máte k dispozici. Na nic už nečekejte a objednejte si hliníkovou pergolu právě od nás!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy