Hliníková pergola ochrání terasu před nepříznivým počasím

Pořídili jste si novou terasu, ale děsí vás nadcházející deštivé počasí? Kladete si otázku, jak ochránit dřevěnou terasu?

Jestliže si užíváte novou terasu a bojíte se, že vám ji brzy zničí déšť nebo zapadne sněhem, máme pro vás ideální řešení. Hliníková pergola ochrání vaši terasu před záplavami vody při vytrvalých deštích a v zimě nedopustí, aby vaše terasa zapadla sněhem.

Jak vypadá hliníková pergola?

Kvalitní hliníkové pergoly jsou tvořeny stabilními profily z hliníkových slitin, které jsou ošetřeny komaxitovou barvou.

Střešní krytinu tvoří buď polykarbonát nebo bezpečnostní sklo, záleží na zvolené produktové řadě.

Celkový vzhled hliníkové pergoly působí vzdušně a nijak nenarušuje styl domu nebo zahrady.

Zastřešení terasy v různém provedení

Společnost ALcentrum nabízí kvalitní hliníkové pergoly ve 3 produktových řadách.

Řada Greenline je jednoduchá a cenově nejdostupnější. V nabídce je 15 rozměrů v bílé barvě.

Řada Profiline je rozšířená o 5 dalších rozměrů a barevné provedení je buď standardně bílé nebo antracit hladký, případně lze objednat dekor na přání.

Nejvyšší řada Highline má také 20 standardních rozměrů v odstínech bílá, antracit hladký, případně dekor na přání. Je celkově robustnější, střecha je pokryta bezpečnostním sklem.

Hliníkové pergoly kdekoliv na zahradě

Pokud si přejete ochránit terasu před deštěm, zastřešit parkovací stání nebo vytvořit altán na zahradu, přicházíme s jedinečným využitím hliníkových pergol.

Samonosné konstrukce z hliníkových profilů doplňují sortiment hliníkových pergol společnosti ALcentrum a tvoří tak širokou nabídku realizací hliníkových pergol.

Hliníkové pergoly pro pasivní domy

Toto řešení je vhodné pro majitele pasivních domů, u kterých není možné narušit fasádu, takže odpadá možnost kotvení pergoly do obvodové stěny. Nemalá investice do pasivního domu a dalších terénních úprav kolem domu může být ještě více zhodnocena postavením hliníkové pergoly nad terasou.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy