Pořiďte si luxusní zastřešení terasy

Přestože je léto na ústupu a slunečných dní ubylo, ještě stále je aktuální zastřešení terasy. Pokud si dopřejete pergolu na terasu, můžete pod ní posedět i v dešti. Hliníková pergola HIGHLINE je vaší terase "šitá na míru".

Luxusní zastřešení terasy

Každá terasa nebo zahrada je jiná. Vzhled domu se liší podle toho, jakému stylu dává majitel přednost. S řadou hliníkových pergol HIGHLINE dokážete sladit exteriér vašeho domu úplně lehce.

Barevné provedení hliníkových pergol

Produktová řada HIGHLINE je nejvyšší řadou v nabídce hliníkových pergol a nabízí se standardně v odstínech sněhově bílá, antracit hladký nebo můžete zvolit dekor na přání.

Konstrukce hliníkové pergoly HIGHLINE

V této řadě se k výrobě konstrukce používají nejkvalitnější materiály. Zasklení je provedeno bezpečnostním sklem nebo polykarbonátem. Hliníkové profily jsou na rozdíl od nižších řad zesílené. Střešní lišty jsou v barvě pergoly. Spojovací materiál je z nerezu.

Zimní zahrada z hliníkových pergol

Hliníkovou pergolu řady HIGHLINE lze využít i pro stavbu zimní zahrady. Široká nabídka odstínů, možnosti smontování a celková kvalita materiálů je jednoznačným předpokladem pro kvalitní zimní zahradu.

Profesionálové z firmy ALcentrum, s.r.o. přijedou k vám domů, zimní zahradu zaměří a navrhnou ideální řešení pro váš dům.

Životnost a údržba

Hliníkové pergoly mají tu skvělou vlastnost, že se vlastně po smontování už nemusí vůbec udržovat. Žadné natírání. Úprava hliníkových profilů barvou KOMAXIT z výroby zaručuje perfektní vzhled a dlouhou životnost.

Široké využití hliníkových pergol

S hliníkovými pergolami lze zastřešit terasu nebo bazén a postavit zimní zahradu nebo garážové stání.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy