Užívejte si terasu i v dešti díky hliníkové pergole!

Právě jste si postavili a vyšperkovali terasu, ale nemáte nad ní zastřešení?
Mrzí vás, že si nemůžete užívat terasu když prší?

Přečtěte si, jak snadno pořídíte zastřešení terasy a dodáte svému domu šmrnc a moderní vzhled.

Hliníková pergola

Hliníková pergola je skvělý výrobek, má všestranné využití a přitom skvělé vlastnosti.

Předností číslo jedna je bezúdržbovost. Již z výroby jsou hliníkové profily tvořící konstrukci upraveny tak, že je koncový zákazník nemusí dodatečně upravovat ani ošetřovat během užívání. Žádné natírání!

Díky vlastnostem užitého materiálu má hliníková pergola dlouhou životnost a slouží spolehlivě dlouhá léta.

Hliníkové zastřešení terasy

Pokud si chcete užívat terasy bez omezení, je na místě se zamyslet, jak terasu zastřešit. Hliníková konstrukce se pro zastřešení terasy skvěle hodí. Hliníková pergola se namontuje přímo na stěnu domu, takže jdete suchou nohou z místnosti přímo na terasu a žádný déšť vás nezastaví.

Zastřešení terasy u pasivních domů

Jestliže konstrukce vaše domu nedovoluje vrtání do vnější vrstvy fasády, aby se nenarušily tepelně-izolační vlastnosti domu, přicházíme s řešením šitým na míru. I vy si můžete zastřešit terasu u pasivního domu!
Vytvořili jsme řešení samonosné konstrukce, která plně splní vaše požadavky na zastřešení terasy a přitom nedojde k porušení pláště pasivního domu.

Provedení hliníkové konstrukce

Abychom nabídli zákazníkům řešení, které zaujme, dodáváme hliníkové pergoly ve třech provedeních. Nabízené provedení hliníkových pergol se liší způsobem úpravy materiálu, povrchovou úpravou a odstíny.

Varianty zastřešení terasy

Každý dům je jiný a každá terasa vyžaduje jiné doplňky, aby spolu tvořily celek, který bude ladit, bude dělat dobrý vizuální dojem a v neposlední řadě bude dobře sloužit. Nechte se inspirovat a prohlédněte si realizace zastřešení terasy, které jsme dodali svým zákazníkům.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy