Bezúdržbová pergola z hliníku zastřeší vaši terasu

Bezúdržbová pergola z hliníku zastřeší vaši terasu

První sluneční paprsky jara lákají všechny majitele zahrádek k práci a načerpání energie. Ti však musí svou zahradu opustit v případě nepříznivého počasí.

Patříte k těmto šťastlivcům, ale chcete si užívat zahradu i za deště? Odpolední relaxaci po práci na zahrádce nebo „schovku“ před jarním, či letním deštěm zajistí zastřešení vaší terasy pomocí hliníkové pergoly. Díky zastřešení získáte další prostor navíc, který vám poskytne úkryt před nevlídným počasím nebo silným sluncem.

Třešnička na dortu vaší zahradě

Stavbou hliníkové pergoly, dodáte vaší zahradě pomyslnou třešničku na dortu. Tento elegantní prvek oživí váš dům a zahradu a celkový vzhled získá úplně jiný rozměr. Hliníková pergola má univerzální využití. Záleží na vás, zda vytvoříte relaxační koutek pro dospělé, dětem malou útulnou hernu nebo ji ponecháte jako klasické posezení.

Proč volit pergoly z hliníku?

    • Odolný materiál

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, jejichž povrch je ošetřen vypalovanou barvou KOMAXIT. Tato barva je oděru odolná a dlouho stálá. Hliníkový materiál je navíc v posledních letech považován za universální stavební materiál a mezi majiteli domů a zahrad čím dál více oblíbený.

    • Životnost pro několik generací

Hliníkové pergoly disponují dlouhou životností. Tu ovlivňuje především kvalita materiálu a jejich výběr. Hliníkové pergoly skvěle odolávají rozmarům počasí a vydrží i několika generacím vaší rodiny.

    • Možnost sladit pergolu s okny a dveřmi

Hliníkové pergoly a ostatní hliníkové přístřešky vyrábíme v mnoha barevných provedení. Důvod je prostý, chceme aby si naši klienti měli možnost vybrat barvu a sladit tak svá okna a dveře s novou pergolou. Bez příplatku nabízíme základní barvy a jsou to bílá, antracit, hnědá a stříbrná. V podstatě ale dokážeme poskytnout jakoukoli barvu z barevné stupnice RAL.

    • Ochrana terasy a jejího vybavení

Mnoho našich klientů na své terase používá nábytek z exotického dřeva nebo z něho má dokonce celou terasu, která potřebuje ochránit před nepřízní počasí. Takovou ochranou je právě hliníková pergola. Ta dokáže zastřešit a ochránit choulostivou terasu a její vybavení dokonale.

Zajistěte si pohodlí a ochranu i na vaší zahradě

Naším cílem je spokojený zákazník a vždy se snažíme uspokojit všechna přání a požadavky. Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy