Hliníková pergola za peníze od Ježíška

Hliníková pergola za peníze od Ježíška

Dostali jste o Vánocích dar v podobě finančního příspěvku a teď se rozhodujete co s ním? Už dlouho uvažujete o novém zastřešení? Máme pro vás skvělý tip, peníze můžete investovat do nové hliníkové pergoly , kterou vám vyrobí a namontují profesionálové od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Hliníkovou pergolou jistě potěší každého člena rodiny. Můžete zde relaxovat u kávy a děti si mohou vytvořit hernu nebo zde mít stolní fotbálek.

Hliníková pergola vám poskytne úkryt před letní přeháňkou, ale můžete ji využít i v chladných měsících, kdy venku svítí sluníčko a vy se můžete kochat při pohledu do své zamrzlé zahrady a popíjet horký čaj. Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum disponují dlouhou životností, díky použití kvalitního materiálu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům. Pergola z hliníku má ale i jiné výhody, které vám teď rádi představíme.

Výhody hliníkové pergoly

    • Žádná údržba

Velkou výhodou, kterou každý jistě ocení, je naprosto žádná údržba . Konstrukce pergoly je odolná a nepotřebuje každoroční nátěr, jako tomu je u dřeva. Stačí ji omýt vodou se saponátem a je opět jako nová. Již z výroby je konstrukce sledovat můžete vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT , si ji zvolit z 200 barevných odstínů ze stupnice RAL.

    • Ochrana teras

Další přínosnou výhodou je ochrana vaší terasy před nepříznivými vlivy počasí. Můžete ji mít složenou iz nějakého choulostivého materiálu, ale pod ochranou pergoly si na ni netroufne ani déšť, ani sníh. Pod ochranou pergoly budou i věci na ni uložené, jako je zahradní nábytek, gril, apod.

    • Jednoduchý design

Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum mají jednoduchou, univerzální konstrukci, která se bude jistě hodit k stavbě.

    • Žádná záloha předem

Po svých klientech nepožadujeme žádné zálohy předem. Platbu provedete až při dodání hliníkové konstrukce. Platbu můžete provést na bírku, pokud jste do pergolu bez montáže nebo převodu na účet, bude-li chtít pergolu s profesionální montáží.

Stačí si už jen vybrat variantu hliníkové pergoly

Libí se vám naše nabídka? Můžete vybírat z 3 různých variant hliníkových pergol, ECO, PROFI a DELUXE. Každá se liší rozměry, cenou i barvou. Neváhejte nás kontaktovat , rádi vám odpovíme na vaše dotazy a poradíme s výběrem pergoly

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy