Hliníková pergola vám může posloužit jako dárek pod stromečkem

Hliníková pergola vám může posloužit jako dárek pod stromečkem

Nechali jste se letos na poslední chvíli a nenapadá vás žádný vhodný rodinný dárek pod stromeček? Nevíte si rady, co by vaší rodině udělalo největší radost? Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli s bezva tipem, co koupit celou rodinu k Vánocům.

Letos bude krásným dárkem kvalitní hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o., která udělá radost celé rodině, protože si ji plnými doušky může vaše rodina užívat skoro po celý rok. Jsme na českém trhu již od roku 2008, takže naše zkušenosti ve výrobě hliníkových konstrukcí jsou rozsáhlé. Specializujeme se na hliníkové pergoly, ale také na zahradní altány, zimní zahrady, přístřešky nad dveře nebo garážová stání a plotové zástěny či ploty. Stačí si jen vybrat.

Uvidíte, jak rychle se hliníková pergola stane nezbytnou součástí vaší rodiny. Propojíte obytnou část se zahradou a vy tak budete moci trávit svůj volný čas od jara do podzimu venku v blízkosti vaší zahrady. Hliníkovou pergolu můžete všestranně využít . Můžete zde pořádat grilovací akce s rodinou a přáteli, poskytnete vám ochranu před nepříznivým počasím a hned se nemusíte zalézat do domu kvůli letní přeháňce. Pokud máte malé děti, můžete jim zde vytvořit místo pro hraní a starší si jistě rádi zahrají pin pong nebo stolní fotbálek v příjemném stínu hliníkové pergoly.

Varianta hliníkových pergol

    • Produktová řada ECO

Hliníková pergola ECO je k dostání za nejlevnější cenu na trhu. Vybrat si můžete z 15 různých odstínů ve dvou základních odstínech. Pergola ECO udělá jistě radostným nenáročným klientům, je praktický, univerzální a bude se hodit k jakémukoliv domu.

    • Produktová řada PROFI

V nabídce máme také variantu PROFI , která vyniká kvalitním provedením stále v přijatelné cenové linii. Vybrat si můžete ze 4 standardních barev nebo si zvolit barevný odstín ze stupnice RAL.

    • Produktová řada DELUXE

Hliníková pergola DELUXE je ideální, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Poskytne komfort i té nejnáročnější klientely. Střešní lišty dodáváme ve stejné barvě stejně jako konstrukce hliníkové pergoly . Můžete si zvolit odstín z barevného stupně RAL.

Překvapující rodinný dárek

Vaši rodinu jistě překvapíte, když pod pořídíte hliníkgolu od společnosti ALcentrum, sro Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy