Ideální dárek pod stromeček je hliníková pergola

Ideální dárek pod stromeček je hliníková pergola

Už jste napsali dopis Ježíškovi? Stále přemýšlíte, co by vám nebo vaší rodině udělalo na Vánoce největší radost? Rádi vám pomůžeme s bezva tipem, co pořídit pod stromeček.

Ideálním dárkem bude letos kvalitní hliníková pergola od společnosti ALcentrum, sro , která jistě plní vaše očekávání a udělá radost celé rodině. Společnost ALcentrum je na českém trhu od roku 2008 a za tu dobu nasbírali nesčetně zkušeností v oblasti výroby hliníkových konstrukcí. V nabídce naleznete mimo hliníkové pergoly také zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo ploty a plotové zástěny z hliníku.

Hliníková pergola se stane součástí vašeho domu i rodiny. Dokáže propojit zahradu s obytnou částí domu a uvidíte, jak rádi v ní budete trávit dobu od jara do podzimu. Může mít všestranné využití. Většinou slouží jako místo pro grilovací párty s rodinou a pro relaxaci a především poskytnem úkryt před ostrým letním sluníčkem. Dětem zde můžete vytvořit hernu s pingpongovým stolem nebo stolním fotbálkem a uvidíte, jak budou nadšeni. Hliníková pergola je ideální tipem pro rodinný dárek pod stromeček, protože dokáže potěšit celou rodinu.

Výhody hliníkové pergoly

Oproti dřevěným konstrukcím, hliníková pergola obsahuje žádné výhody a vlastnosti produktu, které jiný materiál nemá.

    • Bezúdržbovost

nebude ztrácet čas s ošetřením konstrukce pergoly, nebude se vás týkat každoročního nátěru proti škůdcům, protože hliníková pergola ošetřovat žádnou údržbu . Postačí jen saponát s vodou a je opět čistá a jaké nová. Již z výroby je ošetřena vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT , která je velmi odolná.

    • Dlouhá životnost

Všechny hliníkové konstrukce jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám , a proto vám mohou sloužit po dlouhá desetiletí.

    • Ochrana teras

Je vaše terasa sestavena z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí neustále pršet nebo svítit ostré slunko? Hliníková pergola jej dokáže dokonale ochránit .

    • Snadná montáž

Hliníkovou pergolu vám můžeme dodat ve formě stavebnice a vy si ji sami sestavíte podle instruktážního DVD. Pokud si na to ale netroufnete, můžete si objednat profesionální montáž a nechat vše na nás.

Teď si stáčí jen objednat

Neváhejte se na nás obrátit. , rádi vám poskytneme veškeré informace a poradíme s výběrem hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy