Odolná konstrukce pergoly z hliníku

Odolná konstrukce pergoly z hliníku

Rádi byste si pořídili hliníkovou pergolu ještě letos, aby vám od jara mohla dělat radost? Bojíte se, že už je na realizaci pozdě? Nemusíte mít žádný strach. Hliníkové pergoly dokážeme postavit i v chladných měsících a vy nemusíte čekat na teplejší dny.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové přístřešky, nejen pergoly, ale také zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty.

Technické parametry hliníkové pergoly

Střešní krytinu hliníkové pergoly tvoří polykarbonát o tloušťce 16 mm. Nebudete pod ním cítit takový žár, jako venku, protože je opatřen UV ochranou. V nabídce naleznete provedení v čiré, mléčné nebo barevné variantě. Zaměření a konzultace v rámci projektu je zcela zdarma a nebudeme po vás vyžadovat ani žádné nesmyslné zálohy předem, jako tomu může být u jiných firem. Pokud nemáte pasivní dům, tak pergoly kotvíme do obvodového pláště domu. Pokud vlastníte pasivní dům, máme pro vás jiné hliníkové zastřešení, a tím je zahradní altán, který je samonosný a nemusí se kotvit do obvodového pláště domu.

K výrobě hliníkových pergol využíváme nejnovější technologie a nejkvalitnější hliníkové profily, které v poslední fázi ošetříme vypalovanou barvou KOMAXIT. Pokud si nevyberete z nabízených standartních barev, můžete si za příplatek vybrat jednu z barevné stupnice RAL, kde se nachází až 200 různých odstínů.

Proč si vybrat hliníkovou pergolu?

Hliníková pergola vám může sloužit jako zastřešení terasy nebo jako velká veranda u vchodu. Hliníková konstrukce je odolná proti nepříznivým vlivům, takže vám může vydržet po několik generací. Další velkou výhodou je téměř žádná údržba, pokud nepočítáte očištění pergoly hadrem a vodou.

Dopřejte sobě a celé své rodině neotřelý prvek na své zahradě, v podobě hliníkové pergoly. Hliník je nadčasový materiál, který vydrží a pergola je universální, elegantní prvek, který oživí váš dům.

Varianty hliníkových pergol

V nabídce naleznete variantu ECO, která je nejlevnější. Dále pergolu PROFI, která nabízí vyvážený poměr ceny a kvality a variantu DELUXE, kterou vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů. Každá varianta se liší rozměry, barvou, designem, můžete si tak dokonale sladit pergolu s barvou domu.

Dopřejte si luxus v podobě hliníkové pergoly

Zaujala vás naše nabídka hliníkových pergol? Rádi vám se vším poradíme a společně vybereme typ hliníkové pergol, která vám sedne. Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy