Zastřešte svou terasu bezúdržbovou pergolou z hliníku

Zastřešte svou terasu bezúdržbovou pergolou z hliníku

Dopřejte si klidné místo pro svůj odpolední relax po práci. Stačí zastřešit vaše stávající terasu hliníkovou pergolou a získat hned prostor navíc, který vám poskytuje úkryt před nevlídným počasím.

Vaší zahradou můžete dopřát elegantní prvek, oživit ji novým kouskem, v podobě hliníkové pergoly a vidět, jak dostane úplně jiný rozměr. Pod hliníkovou pergolou si můžete vytvořit relaxační koutek nebo dětem malou hernu a mít je tak stále na očích, i když budete pracovat na zahradě.

Kvalitní hliníkové konstrukce pro vás vyrábějí společnost ALcentrum, sro , která je na českém trhu již od roku 2008. Vybrat si můžete z naší stálé nabídky, které které najdete jak hliníkové pergoly, tak zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře. Všechny přístřešky jsou z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají nepříznivému počasí a vydrží tak po dlouhé desetiletí.

 

Výhody hliníkové pergoly

    • Odolnost materiálu

Hliníkové pergoly jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT , která je oděru odolná a dlouho stálá. Hliník je nadčasový materiál, který se stává více oblíbeným právě z hlediska odolnosti a univerzálnosti.

    • Dlouhá životnost

Dlouhé životnosti hliníkových konstrukcí především především v samotné výrobě, při které používáme jen ty nejkvalitnější materiály, které jsou vůči počasí nepříznivé. I když prší, sněží nebo padají kroupy, vaše hliníkové pergole se nic nestane.

    • Široká nabídka rozměrů a barev

Aby svou novou pergolu mohli dokonale sladit s tímto domem a doplňky kolem, máme v nabídce velké většiny barevných odstínů , ze kterých si určitě vyberete. Základní barvy, které nabízíme bez příplatku je bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Dále můžete vybírat z barevných stupnic RAL, kde najdete až 200 jiných barev.

    • Ochrana terasy

Naši naši klienti mají terasu složenou z exotického dřeva, na které nesmíme pršet, svítit slunce nebo padat kroupy. Proto je ideální ochrana hliníková pergola, která dokáže zastřešit a ochránit takto choulostivou terasou, věci na ni uložené.

    • Žádná údržba

Pokud toužíte po materiálu, o který se musí starat, je to právě pergola z hliníku, která bude mít stále stejnou barvu a nemusí řešit každodenní nátěr, jako tomu je u jiných konstrukcí.

Dopřejte si nové zastřešení hliníkovou pergolou

Budeme se snažit uspokojit vaše přání a požadavky. Neváhejte  nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy